|
کدخبر: 184383

رتبه دوم برند چری در رضایت مشتریان از فروش در بازار چین

شرکت خودروسازی چری موفق به کسب رتبه دوم در میزان رضایت از فروش در میان برندهای چینی تولید‌کننده خودرو در بازار چین گردید.

خودرو رتبه دوم برند چری در رضایت مشتریان از فروش در بازار چین

شرکت خودروسازی چری موفق به کسب رتبه دوم در میزان رضایت از فروش در میان برندهای چینی تولید‌کننده خودرو در بازار چین گردید.

مطالعه شاخص رضایت فروش J.D. Power China میزان رضایت از فروش را در بین خریداران خودروهای جدید اندازه گیری می‌کند که رضایت خریداران بر اساس ۷ معیار مهم مورد اندازه گیری قرار میگیرد تجربه آنلاین (۱۸٪). ارتباطات قبل از بازدید (۱۰٪) پذیرش (۱۵٪) بازدید از نمایشگاه (۱۳٪) تست درایو (۸٪) خرید (۱۶٪) و روند تحویل (۲۰٪) و رضایت افرادی که در نهایت انصراف دادند نیز بر اساس ۶ معیار می‌باشد، تجربه آنلاین ( ۳۱%) ارتباطات قبل از بازدید ( ۳۰%) پذیرش ( ۱۷%) بازدید از نمایشگاه ( ۱۱%) تست درایو ( ۶ %) و مذاکره ( ۶%) می‌باشد.

مطالعه ۲۰۲۱ بر اساس بازخورد ۲۵۴۱۲ صاحب اتومبیل است که از ماه مه ۲۰۲۰ تا فوریه ۲۰۲۱ اتومبیل‌های جدید خریداری کرده‌اند. جمع آوری داده‌ها در ۷۰ شهر بزرگ چین از نوامبر ۲۰۲۰ تا آوریل ۲۰۲۱ انجام شده است.

این تحقیق در بین ۵۵ برند صورت پذیرفته است. لازم به ذکر است که چین به بزرگترین بازار مصرف‌کننده خودرو در جهان تبدیل شده است و مصرف‌کنندگان چینی دقیقترین الزامات مربوط به خدمات فروش در جهان را دارند، که از این لحاظ از ایالات متحده و ژاپن هم در رده بالاتری هستند.

 

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...