|
کدخبر: 183136

ثبات نسبی قیمت در بازار خودرو

با نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته نوسانات قیمتی در بازار خودرو کاهش یافته است با این وجود برخی از خودروهای موجود در بازار مانند پژو پارس تخت گاز به استقبال گرانی می‌روند.

خودرو ثبات نسبی قیمت در بازار خودرو

با کاهش معاملات در روزهای پایانی هفته نوسانات قیمتی در بازار خودرو نیز کاهش یافته است و با گرانی افسارگسیخته برخی از گروه‌های خودرو مانند خودروهای گروه پراید تقاضا برای این خودروها به حداقل رسیده است. تقاضا برای خودروهای پراید در چند روز اخیر کاهش یافته است چراکه در روزهای پایانی هفته گذشته و روزهای ابتدایی هفته جاری خودروهای این گروه شاهد افزایش قیمت چشمگیری بوده اند؛ درحال‌حاضر پراید ۱۱۱ در بازار خودرو ۱۳۴ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۳۱ نیز درحال‌حاضر ۱۲۳ میلیون تومان قیمت دارد و پراید ۱۳۲ نیز درحال‌حاضر در بازار به قیمت ۱۱۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و پراید ۱۵۱ نیز درحال‌حاضر در بازار ۱۳۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای پژو نیز امروز اکثرا از نوسانات قیمتی در امان بوده‌اند و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از شب گذشته تاکنون بر روی قیمت ۲۰۲ میلیون تومان ثابت مانده است و مدل ۱۴۰۰ آن نیز در دو روز اخیر بر روی قیمت ۲۱۴ میلیون تومان ثابت بوده است و در این بین اما پژو پارس سال در ۲۴ ساعت گذشته ۳ میلیون تومان دیگر گران شده است و درحال‌حاضر به قیمت ۲۳۱ میلیون تومان رسیده است.

گفتنی است که در بین خودروهای مونتاژ این گروه خودرو پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۹ در روز گذشته ۵ میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده است و امروز نیز بر روی قیمت ۸۷۵ میلیون تومان ثابت مانده است و مدل ۹۹ این خودرو نیز در هفته‌های اخیر از نوسانات قیمتی در امان بوده است و درحال‌حاضر ۸۰۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

در حالی که سایر خودروهای موجود در بازار در ۲۴ ساعت گذشته نوسانات قیمتی را تجربه نکردند اما خودرو‌های گروه رانا در این مدت ارزان شدند به طوری که رانا ال ایکس مدل ۹۸ از ۱۹۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۹۵ میلیون تومان رسیده است و رانا ال ایکس مدل ۹۹ نیز در این مدت ۲ میلیون تومان ارزان شده است و درحال‌حاضر ۲۰۴ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

قیمت_خودرو

 

منبع: خبرآنلاین
  • تیمور ارسالی در

    قیمت خودرو را پایین نمی اورید لااقل خودر ها راقسطی وپر تیراژ کنید

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...