|
کدخبر: 182832

تخفیف ویژه برای نسخه خاص تیوولی + قیمت

نسخه بزرگ و مجهز سانگ یانگ تیوولی گرند که قبلا با پسوند XLV‌ شناخته می‌شد، اکنون با برچسب قیمتی فوق‌العاده‌ای وارد بازار اسپانیا شده است. صندوق عقب سانگ یانگ تیوولی گرند بزرگترین نقطه قوت این خودرو است، جایی که فضای باری به حجم ۷۲۰ لیتر در اختیار مالک قرار دارد و در صورت تمایل می‌توان این فضا را به ۱۴۴۰ لیتر افزایش داد.

خودرو تخفیف ویژه برای نسخه خاص تیوولی + قیمت

سانگ یانگ تیوولی گرند در چند تیپ به بازار عرضه می‌شود که عبارتند از: Line ، Urban Plus ، Premium و Limited. پیشرانه ۱.۵ لیتری بنزینی توربوشارژر، گزینه اصلی پیشرانه این خودرو است که ۱۶۳ اسب‌بخار قدرت و ۲۸۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. این پیشرانه با گیربکس‌های اتوماتیک یا دنده‌ای به بازار عرضه می‌شود و سیستم انتقال قدرت آن نیز از نوع دیفرانسیل جلو است. حداکثر سرعت قابل دستیابی با سانگ یانگ تیوولی گرند، ۱۸۱ کیلومتربرساعت خواهد بود.

سانگ یانگ این خودرو را به فیلتر ذرات بنزین و سیستم توقف/حرکت مجهز کرده تا بتواند استاندارد آلایندگی یورو ۶ دی را دریافت کند. مصرف سوخت ترکیبی تیوولی گرند ۷.۲ لیتر در صد کیلومتر است و ۱۶۳ گرم کربن دی اکسید در هر کیلومتر از اگزوز این خودرو منتشر می‌شود.

یکی از ویژگی‌های بارز سانگ یانگ تیوولی گرند برای مشتریان اسپانیایی، امکان انتخاب نسخه دوگانه سوز آن است. این نسخه علاوه بر بنزین از سوخت گاز مایع یا LPG نیز استفاده می‌کند که علاوه بر کاهش مصرف سوخت، موجب می‌شود تا این خودرو برچسب برتر محیط زیستی را به خود اختصاص دهد.

سانگ یانگ مصمم است تا به هر نحوی تیوولی گرند را به مشتریان اسپانیایی بفروشد. از این رو تخفیفی معادل ۲۰۰۰ یورو را برای هرکدام از پنج تیپ آن در نظر گرفته است. در صورتی که مشتریان خرید خود را نقدی انجام دهند، از تخفیف ۱۷۰۰ یورویی نیز برخوردار خواهند شد. قیمت پایه این خودرو برای مشتریان اسپانیایی ۱۶۲۰۰ یورو خواهد بود و خرید بالاترین تیپ آن نیز ۲۶۰۵۰ یورو هزینه در بر خواهد داشت. تیوولی گرند به همراه گارانتی ۳ ساله به مشتریان ارائه می‌شود.

 

منبع: خودروبانک

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...