|
کدخبر: 182496

این خودروها در جاده افزایش قیمت قرار گرفتند + جدول

بازار خودرو که از ابتدای هفته همزمان با افزایش نرخ ارز تغییر فاز داده بود روز گذشته نیز به پیشروی در مسیر افزایشی ادامه داد؛ این افزایش قیمت ها بیشتر در بین خودروهای گروه پراید موجود در بازار مشهود است.

خودرو این خودروها در جاده افزایش قیمت قرار گرفتند + جدول

بازار خودرو روز گذشته نیز به پیشروی خود در مسیر افزایشی ادامه داد و این افزایش قیمت ها بیشتر در بین خودروهای گروه پراید موجود در بازار مشهود بود به طوری که پراید ۱۳۱ از ۱۲۱ میلیون تومان در روز یک شنبه دیروز به قیمت ۱۲۳ میلیون تومان رسید و پراید ۱۳۲ نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شد و در حال حاضر ۱۱۹ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۵۱ نیز از ۱۲۸ میلیون تومان در روز گذشته به قیمت ۱۳۰ میلیون تومان رسید. گفتنی است که این خودرو از ابتدای هفته تاکنون ۵ میلیون تومان گران شده است.

در بین خودروهای گروه پژو اما افزایش قیمت ها در ۴۸ ساعت گذشته تنها در دو خودرو این گروه رخ داده است، یکی از آنها پژو پارس سال است که در این مدت ۲ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر به قیمت ۲۲۸ میلیون تومان رسیده است؛ گفتنی است که خودرو پژو پارس دوگانه سوز نیز در این مدت ۱.۶۷ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است و در حال حاضر ۲۵۹ میلیون تومان قیمت خورده است.

در بین خودروهای دنا نیز دنا پلاس اتوماتیک توربو مدل ۱۴۰۰ در ۴۸ ساعت گذشته ۰.۸۹ درصد گران شده است و در حال حاضر به قیمت ۴۴۹ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۰.۴۷ درصد گران شده است و ۴۲۲ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای ساینا نیز با وجود آنکه در دو روز گذشته افزایش قیمت چشمگیری را تجربه کرده بودند امروز نیز به پیشروی خود در مسیر افزایشی ادامه دادند و ساینا ای ایکس دنده اس مدل ۱۳۹۹ از ۱۳۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۴۲ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۴۸ میلیون تومان قیمت خورده است و خودرو رانا پلاس نیز در دو روز گذشته افزایش قیمت چشمگیری را تجربه کرده است و این خودرو از ۲۳۵ میلیون تومان امروز به قیمت ۲۴۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

خودرو باز هم گران شد/ پژو پارس ۲۲۸ میلیون تومان

منبع: خبر آنلاین
 • ناشناس ارسالی در

  مملکت نیست گاوداریه، مسئولین وعده میدن ب ه چهار تا بدبخت مثل من باور میکنیم و رای میدیم میشه این جوابش قبل انتخابات خودرو ثابت بعدش زیاد شد که بعد دوباره برگردون ن به قیمت قبل انتخابات بگن ارزان شد و فل ان واقعا بو از مسلمونی نبردید متاسفم برا ی خودم که توی دوره ای پر از دروغ و ربا و فاحشه گری بدنیا اومدم وسلام

  • ناشناس ارسالی در

   حقته

 • سوسن ارسالی در

  واقعا دیگه از شور به در کردن.دروغ.ربا.ری ا.فحشا.دزدی.....
  آخه تا به کی و تا به کجا.بسه دیگه اسم خودتون رو گذاشتید م سلمون
  مقصر ملت عوام و ابله هستند ک ه از این اجنبیها خودرو خرید میکنند
  از ماست که بر ماست
  هر چی سرمون می اد حقمون
  از بس بیسواد و عوام هستیم
  هر روز دارن قیمتهای محصولات بنجول شون رو میبرن بالا و مردم هم خرید میکنن< br /> اه اه اه

 • ناشناس ارسالی در

  تو که میگفتی مردم ماشین نخرید ارزان میشو د ؟؟؟؟چه شد حالا فهرست میدی که در جاده ا فزایش قیمت میباشند . اسم این کار چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس ارسالی در

  خدا لعنتشون کنه

 • مجید رحیمی ارسالی در

  کاش یه جو همت داشتیم و یکسال خرید نمیکرد یم .

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...