|
کدخبر: 181847

قیمت روز محصولات سایپا در بازار + جدول

هر چند خودروهای پرطرفدار سایپا هفته گذشته را بدون تغییر قیمت به پایان رساندند، اما امروز ۵ تیرماه ۱۴۰۰ با شروع هفته جدید تیبا دو معمولی با افزایش یک میلیونی در بازار قیمت خورد تا طلسم ثبات در بازار محصولات سایپا شکسته شود.

خودرو قیمت روز محصولات سایپا در بازار + جدول

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که خانواده تیبا امروز «تیبا۲» معمولی با افزایش یک میلیونی در بازار عرضه شد و قیمت آن به ۱۳۷ میلیون تومان رسید.

همچنین با ارزیابی بازار می توان گفت، «تیباصندوقدار» بدون تغییر امروز با قیمت ۱۲۹میلیون تومان در بازار عرضه شد. «ساینا» یکی دیگر از خودروهای پرطرفدار سایپا نیز امروز در بازار بدون تغییر با قیمت ۱۴۶میلیون تومان قیمت خورد.

«کوییک معمولی» و «کوییکR» نیز امروز تغییری در بازار نداشتند و  «کوییک معمولی» با قیمت ۱۵۳ میلیون تومان و «کوییکR» نیز ۱۵۹ میلیون تومان در بازار عرضه شدند.

از سوی دیگر با رصد بازار خودرو می توان گفت که براساس قیمت های جدید اعلامی از سوی شرکت های خودروساز قیمت شاهین نیز به ۲۹۱ میلیون تومان رسید. به گفته فعالان بازار خودرو هنوز قیمت بازاری این خودرو مشخص نیست و این افزایش تنها به قیمت کارخانه ای این خودرو باز می گردد.

سایپا5

منبع: اقتصادنیوز
  • شهلا. ج ارسالی در

    تیبا ۲ از همه محصولات سایپا خوشگلتره

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...