|
کدخبر: 181836

برلیانس کارکرده در بازار چند؟ + جدول

برلیانس V۵ یک کراس‌اور کامپکت شهری است که در اواخر سال ۹۳ و با همکاری برلیانس و سایپا وارد بازار کشور شد و با توجه به عطش بازار نسبت به کراس‌ اورهای شهری با استقبال تقریبا قابل قبولی نیز روبرو شد.

خودرو  برلیانس کارکرده در بازار چند؟ + جدول

 برلیانس V۵، یک خودروی شاسی بلند ساخت کشور چین است. طراحی این خودرو به سال ۲۰۱۲ میلادی بازمی گردد و در میان خودروهای شاسی بلند چینی می توان این مدل را یکی از خودروهای جوان پسند دانست.

برلیانس V۵ از جمله اتومبیل های ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه است که حجم موتور ۱۶۰۰ سی سی دارد. حداکثر قدرت موتور برلیانس V۵ به ۱۱۲ اسب بخار در ۵۸۰۰ دور در دقیقه می رسد و حداکثر گشتاور آن ۱۵۱ نیوتن متر در ۴۰۰۰ دور در دقیقه است. این خودرو از جعبه دنده ۵ سرعته اتوماتیک بهره برده است و شتاب صفر تا ۱۰۰ را در ۱۲ ثانیه پر می کند. چنین موتوری حداکثر سرعت ۱۷۸ کیلومتر در ساعت را برای برلیانس وی ۵ به همراه دارد. مصرف سوخت ترکیبی خودرو برلیانس V۵ معادل ۶.۹ لیتر در هر صد کیلومتر است. حجم باک این خودرو ۵۵ لیتر در نظر گرفته شده و استاندارد آلایندگی آن یورو ۴ است.

همانند امکانات رفاهی ، برلیانس V۵ در بخش ایمنی نیز از تجهیزات مناسبی برخوردار است که از جمله آن‌ ها می ‌توان به شش کیسه هوا ( که در کراس اوور های چینی در این رده قیمتی کم نظیر و شاید بی ‌نظیر است ) ، ترمز های دیسکی جلو و عقب ، سیستم‌ های ABS و EBD، قفل شدن خودکار درب‌ ها در سرعت بالا و باز شدن خودکار درب ‌ها هنگام تصادف اشاره کرد.

 مدل های معرفی شده دارای سند دست اول نیستند یا با آسیب دیدگی های در بدنه همراه شده اند. البته تاکید می شود قیمت گذاری خودروهای کارکرده بسیار سلیقه‌ای و براساس نظرفروشنده و خریدار صورت می گیرد، اما برخی مراجع بر مبنای سال تولید، کارکرد ماشین و نوع رنگ و سطح آسیب دیدگی اقدام به قیمت گذاری این خودروها می‌کنند. این گزارش بازتاب دهنده دیدگاه این مراجع است.

برلیانس دست دوم

منبع: اقتصادنیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...