|
کدخبر: 180702

بازار خودروهای پرطرفدار سایپا امروز ۳۱خرداد

بازار خودروهای پرطرفدار سایپا امروز ۳۱خرداد ۱۴۰۰ برای سومین روز در هفته جاری بدون تغییر در بازار درجا زدند؟

خودرو بازار خودروهای پرطرفدار سایپا امروز ۳۱خرداد

ثبات در بازار خودرو در حالی حاکم شده که به گفته فعالان بازار خودرو خریداران و فروشندگان در حال حاضر در انتظار تصمیمات مرتبط با خودرو از سوی رییس جمهور آینده هستند، تصمیماتی که شامل تعیین کابینه و در نهایت واردات و بازار خودرو می شود. از سوی دیگر نامشخص بودن نتایج مذاکرات نیز موجب شده تا بازار این روزها را در انتظار بسر برد.

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو همچنین نشان دهنده آن است که خانواده تیبا نیز امروز روز آرامی را پشت سرگذاشتند و «تیباصندوقدار» با قیمت ۱۲۹میلیون تومان در بازار عرضه شد و مدل هاچ بک این خودرو «تیبا۲» معمولی نیز بدون تغییر در بازار ۱۳۶ میلیون تومان قیمت رقم خورد.

«ساینا» یکی دیگر از خودروهای پرطرفدار سایپا نیز امروز در بازار بدون تغییر با قیمت ۱۴۶میلیون تومان عرضه شد.

«کوییک معمولی» و «کوییکR» نیز امروز تغییری در بازار نداشتند و «کوییک معمولی» با قیمت ۱۵۳ میلیون تومان و «کوییکR» نیز ۱۵۹ میلیون تومان در بازار عرضه شدند.

از سوی دیگر با رصد بازار خودرو می توان گفت که براساس قیمت های جدید اعلامی از سوی شرکت های خودروساز قیمت شاهین نیز به ۲۹۱ میلیون تومان رسید. به گفته فعالان بازار خودرو هنوز قیمت بازاری این خودرو مشخص نیست و این افزایش تنها به قیمت کارخانه ای این خودرو باز می گردد.

سایپا 31

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...