|
کدخبر: 174943

توصیه مهم صالحی نیا درباره خودروهای تجاری

رئیس هیات عامل ایدرو گفت: در ۲ ماه اول سال ۱۴۰ هزار خودرو تولید شده است که ۷۲ هزار دستگاه مربوط به ایران خودرو می‌شود.

خودرو توصیه مهم صالحی نیا درباره خودروهای تجاری

صالحی نیا رئیس هیات عامل ایدرو در مراسم افتتاح مرکز تخصصی تیونینگ و دیتیلینگ و سفارشی سازی خودرو شرکت آپکو گفت: کارهایی که در ایران خودرو انجام شده است قابل ستایش است چرا که بهسازی‌های خوبی در تمام زمینه‌های صنعت خودرو انجام شده است.

او بیان کرد: در هر یک از بخش‌های مختلف برنامه استراتژیک باید حمایت شود. صنعت خودرو در شرایط تحریم اقدامات خوبی انجام داده است و باید از آن حمایت کنیم.

رئیس هیات عامل ایدرو گفت: امروز در مسیری قرار گرفته ایم که در آینده نزدیک حرف های خوبی برای گفتن داریم، در چند ماه گذشته رونمایی‌های مختلفی داشتیم و روز به روز این طرح ها افزایش پیدا می کند.

صالحی‌نیا گفت: امیدوارم حضور مدیریت ارشد و مدیران مختلف در صنعت خودرو باعث شود خودروسازی به سمت پیشرفت حرکت کند و رضایت مشتری را جلب کند.

این مقام مسئول گفت: بسیاری از سیاست گذاری‌هایی که انجام شده به واسطه برگزاری جلسات تخصصی است تا تولید خودرو را با توجه به محدودیت‌های بین المللی افزایش دهیم.

رئیس هیات عامل ایدرو با بیان اینکه در گذشته وابستگی زیادی به خارج از کشور داشتیم و امروز وابستگی ها کاهش پیدا کرده است، گفت: امروز از اینکه وابستگی هایمان کم شده و به سمت داخلی سازی می‌رویم باعث خرسندی است و اینکه خودمان کارها را پیش می‌بریم، فرآیندی مثبت است.

صالحی نیا گفت: شاید نیاز باشد خودروهایی که در بخشی از تولید داریم را به لحاظ سیاست کلان ارتقا دهیم. تولید بالغ بر ۱۴۰ هزار دستگاه طی ۲ ماه اول سال که ۷۲ هزار دستگاه شامل خودروهای ایران خودرو بوده است، با برنامه ریزی انجام شده است و اساسا برنامه ریزی ادامه خواهد داشت و در ادامه آن توسعه محصولات را داریم.

او گفت؛ خودروهای تجاری مبحث مهم دیگری است که باید به آن اهمیت داد و باید به توسعه آن‌ها پرداخت، اکنون ایران‌خودرو دیزل کارهای خوبی انجام می‌دهد و با همین رویه کار را ادامه می‌دهد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...