|
کدخبر: 162388

خبر تلخ برای عاشقان خودرو!

یکی از اخبار بشدت تلخ و غم انگیزی که اخیرا در بین دوست داران خودرو دست به دست شده است. خبر آتش سوزی یک کلکسیون خودرو ۲۰ میلیون دلاری در انگلستان بود. در این حادثه تمامی خودروهای ارزشمند این کلکسیون تبدیل به خاکستر شده اند.

خودرو خبر تلخ برای عاشقان خودرو!

پیش از این ادعا شده بود که این کلکسیون متعلق به یک فروشنده قدیمی اتومبیل های کلاسیک است که در این مکان بیش از ۸۰ اتومبیل خاص و استثنایی نگهداری می‌شد.

از میان وسایل نقلیه قابل شناسایی می‌توان به یک دستگاه فراری لفراری، فراری ۴۰۰i و جگوار E-Tpe اشاره کرد. بخشی از این کلکسیون موتور سیکلت‌های کلاسیکی بوده‌اند که از هر کدام از آنها تنها یک دستگاه در سرتاسر دنیا وجود داشته است.

آتش-سوزی

طبق اعلام پلیش چشایر این آتش سوزی به احتمال بسیار زیاد عمدی بوده است.

این اتفاق در ماه های پایانی سال ۲۰۲۰ اتفاق افتاده اما به تازگی عکس هایی از آن منتشر شده‌است.

در اوایل سال جاری میلادی نیز یک کلکسیون حاوی بیش از ۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت آتش گرفته است. این کلکسیون در کشور اتریش قرار داشته و توسط دو برادر کار آفرین جمع آوری شده بود..

ماشین-سوخته

از دیگر خودروهایی که در این آتش سوزی از دست رفته است می‌توان به: آستون مارتین AMV۱۲S، آستون مارتین زاگاتو، بی ام و M۲، فیات ۶۹۵ Biposto، فراری ۲۵۰ GTE، فراری ۳۵۵ Fiorano Handling Pack، فراری ۳۶۰ Spider، فراری ۵۹۹ GTO، فراری F۱۲tdf، فراری GTC۴ Lusso، فراری پیستا، فراری ۸۱۲SF، لامبورگینی تراکتور، لکسوس LFA، مک لارن ۶۵۰S، مک لارن ۶۷۵LT، مک لارن سنا، پورشه ۹۹۱ Endurance Cup، پورشه CGT و...اشاره کرد. همچنین در این کلکسیون به چندین دستگاه بوگاتی ارزشمند اشاره شده است اما طبق تصاویر نمی‌توان آن را تایید کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده مالک خودرو از نظر روحی ویران شده است که با توجه به تصاویر دل هر خودرو دوستی را آزرده خاطر می‌کند چه برسد به مالک چنین کلکسیون ارزشمندی که احتمالا جمع آوری آن ثمره تلاش و کار چندین نسل بوده‌است.

 

منبع: دیجیاتو

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...