|
کدخبر: 157388

شرایط جدید واگذاری خودرو با اقساط پنج ساله

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ شرایط واگذاری به جانبازان و ایثارگران با اقساط پنج ساله را تعیین کردند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه و در شانزدهمین نشست صحن علنی برای بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ و در بخش هزینه‌ای با بند الحاقی ۲ تبصره ۷ ماده واحده موافقت کردند.

جانباز

در بند الحاقی ۲ تبصره ۷ ماده واحده آمده است: وزارت صنعت، معدن و تجارت مکلف است از طریق شرکت‌­های خودروسازی ایران خودرو و سایپا از محل تولید محصولات ملی خود نسبت به فروش خودرو به جانبازان بالای ۲۵ درصد دارای محدودیت های جسمی و حرکتی، جانبازان ۵۰ درصد تا ۷۰ درصد با معرفی بنیاد شهید و امورایثارگران با تقسیط پنج ساله اقدام کند.

در این بند تاکید شده است: گزارش عملکرد این موضوع هر سه ماه یک بار به کمیسیون‌های برنامه و بودجه و محاسبات و صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ارائه کند.

 • Ali ارسالی در

  پیشنهاد میکنم داستان قهرمان راه آزادی از عزیز نسین را بخونین تا تو کارتون واردار بشین

 • فرهنگ ارسالی در

  پس بقیه مردم ادم نیستن همه امکانات برای روسا و جانبازان ،اسرا،و...،زمانی که انها در جنگ بودند مردم نیز در پشت جبهه جانفشانی می کردند

 • مصطفی ارسالی در

  خداروشکر جوانان اصلا مهم نیستن که همچین طرح هایی رو برا جوان های این مملکت ارایه بدهند

 • مه ارسالی در

  جوانان دهه 60الی70که تازه میخوان تشکیل ز ندگی بدن باید در ارجعیت باشن
  مردم همه جانبازن هیچ فرقی نداره بجز اون 4درصد

 • عباس ارسالی در

  پس ما جوانها چی جانبازان و ایثارگران خودرو میخواهند چیکار؟؟؟ گناه ما چیست پدرانمان نرفتن جنگ الان اگه جنگ بود ماهم میرفتیم ،اون از کنکور که سهمیه هارو همش دادید بنیاد شهید اینم از خودرو پس بقیه مردم گناهشون چیه؟؟؟ چهل سال حمایت برای هشت سال جنگ ؟ ما جوانهای الان چندین ساله تحمل میکنیم با جنگ روانی و اقتصادی کی فکر ماست جانبازان که دیگه پیر هستن خودرو هم بدید بهشون میدن فرزندانشون به قیمت کلان بفروشن من که راضی نیستم این طرح باید به ما جوونای دهه هفتادی و هشتادی هم متعلق بگیره

 • کارمند بدبخت ارسالی در

  همینجور که به سپاهیا و مجلسیا میرسین دنا پلاس میدید سوار شن حال کنن کارمندان دولت و کارگرانم زحمتشون خیلی بیشتر از شخصی ه ست که چهار سال تو مجلس و سی سال تو سپاست و هیچ کار مفیدی نکرده بقیه هم هستند اگه عدالتتون عدالت علی باشه نه عدالت خودتون

  • ناشناس ارسالی در

   آقای محترم حرف دهنت رو بفهم آخرین بار باشه بدون چی میگی

 • سودابه افشاری ارسالی در

  من همسر جانباز قطع عضو 55 درصد هستم برین خدارو شکر کنین سالم هستین نه اینکه یک پ ای کامل نداشته باشی اونم در سن 28 سالکی و الان با کچی ستون فقرات و افتادگی لگن و مشکلاتی که من به عنوان همسر درگیر هستم و داشته باشید این چه بیانیاست که شما دار ین نسبت ب کسی که به خاطرامنیت پدر و مادر تو درگیر شده که امروز چنین بی ادبانه صح بت کنین؟؟/؟؟؟؟

 • ایرانی ارسالی در

  مردم به این تبلیغات گوش ندید همش حرفه حر فه حرف من خودم جانبازم وقتی حقوقم کفاف ز ندگیمو نمیده چطور قسط خودرو بدم چرا این قدر ساده لوح هستید از درد دل ما خبر ندا رید جامعه با این حرفاو تبلیغات از ما بد برده اند.

 • ارتشی مظلوم ارسالی در

  واقعا خدا ریشه آتون بکنه بااین عدالتتون

 • ناشناس ارسالی در

  با سلام بیشتر جنبه شعاری وتبلغیی د اده

 • امیر فروغی ارسالی در

  مردک اگر شهدا و جانبازان نبودن الان شما عربی صحبت میکردی

 • محمد مختاری ارسالی در

  بچه دهه هشتادی اول که این قضیه دادن خودر و به جانباز ها همش دروغ هس من پدرم جانبا ز ۵۰ درصد قطع عضو هس رفتیم بنیاد شهید می گه خودرو به شما تعلق نمیگیره.
  دوم اگر امثال پدر من نرفته بود جبهه پاش قطع بشه الان معلوم نبود تو عراقی بودی یا ایر انی.
  خب دهه هشتادی که تازه سر از ت خم در اوردی تو اگر میخواستی جنگ بری میرف تی سوریه میجنگیدی امثال تو واسه چهارشنبه سوری ۴۸ ساعت زیر هوا هستن اونوقت میگی ا لان جنگ بشه ما میریم جنگ
  اینو بدو ن وقتی امثال پدر من تو سینه توپ و گلوله بودن پدر تو با....

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...