|
کدخبر: 154449

این سه خودرو سایپا گران شدند

محصولات پرطرفدار سایپا پس از دو روز ثبات قیمت در بازار امروز در برخی از محصولات با رشد قیمت ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومانی روبه‌رو شدند.

خودرو این سه خودرو سایپا گران شدند

فعالان بازار خودرو معتقدند نوسان نرخ ارز به خصوص تغییر دلار در بازار را می‌توان یکی از عمده دلایل بازگشت مجدد افزایش قیمت در بازار خودروهای داخلی دانست؛طی روزهای اخیر نرخ ارز به دفعات تغییر کرد و این امر موجب سردگمی بازارهای داخلی از جمله بازار خودرو شد، روندی که باعث شد تا بازار خودرو پس از دو روز آرامش امروز مجدد رشد قیمت را تجربه کند.

براساس ارزیابی‌های صورت گرفت امروز «تیبا دو معمولی» با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی در بازار ۱۲۷ میلیون تومان قیمت خورد و تیبا صندوقدار نیز یک میلیون نسبت به روز گذشته گران تر شد و با قیمت ۱۲۲ میلیون تومان در بازار معامله شد. اما ساینا نیز که طی یک هفته اخیر به دفعات رشد قیمت را تجربه کرده بود امروز با قیمت ۱۳۴ میلیون تومان در بازار معامله شد. سایر محصولات پرطرفدار سایپا امروز بدون تغییر قیمت در بازار معامله شدند.

 از جمله محصولات سایپا که امروز قیمت آنها را مورد بررسی قرار داده‌ایم، می‌توان به «پراید ۱۱۱»، «پراید ۱۳۱»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر