|
کدخبر: 154074

گسترش نیوز گزارش می‌دهد:

گرانفروشی ۲۰۰ میلیونی خودروی چینی در ایران!

دیگنیتی به عنوان محصول جدید بهمن موتور قرار است به زودی روانه بازار شود.

خودرو گرانفروشی ۲۰۰ میلیونی خودروی چینی در ایران!

این روزها بازار عرضه خودروهای چینی در کشور به شدت داغ شده است. به نوعی با وجود عدم واردات خودرو به کشور فضا برای فروش خودروهای چینی به شدت مساعد است. مشتریان باید بین خرید خودروهای وارداتی گران قیمت، محصولات چینی یا تولیدات داخلی یکی را انتخاب کنند.

حال بهمن موتور قصد دارد خودرویی با نام دیگنیتی را روانه بازار کند که این خودرو در حقیقت دانگ فنگ ix۵ است. آنطور که اعلام شده این خودرو با قیمت قطعی ۷۶۰ میلیون تومان به‌دست مشتریان خواهد رسید. اما این خودرو در کشور چین با چه قیمتی فروخته می‌شود؟

جالب است بدانید که قیمت این خودرو در چین بین ۹۹.۸۰۰ الی ۱۳۹.۸۰۰ یوآن است که معادل ۱۵۴۷۰ الی ۲۱۶۷۰ دلار می‌شود. در گران‌ترین حالت ممکن و حتی با محاسبه دلار ۲۶ هزار تومانی قیمت این خودرو ۵۶۳ میلیون و ۴۲۰ هزار تومان خواهد بود. یعنی دیگنیتی در ایران با اختلاف قیمت حدود ۲۰۰ میلیون تومان عرضه می‌شود.

دیگنیتی۱

این در حالی است که این خودرو در چین وضعیت فروش چندان مناسبی نیز ندارد و در آمار فروش سال ۲۰۲۰ دانگ فنگ ix۵ از بین ۵۸۵ خودرو رتبه ۳۴۳ را از لحاظ فروش کسب کرده است. سال گذشته تنها ۵۱۳۲ دستگاه از این خودرو در چین به فروش رفت.

شما مخاطبان رسانه گسترش نیوز می‌توانید مطالب دیگر درباره خودروی دیگنیتی را در لینک‌های زیر مطالعه کنید.

هشدار به خریداران محصول جدید بهمن موتور

عملکرد ناامیدکننده دیگنیتی به روایت آمار

*در جمع آوری اطلاعات از سایت chinamobil استفاده شده است*

نویسنده: اختصاصی گسترش نیوز
  • ناصر ارسالی در

    اگه اینجوره پس چرا تعزیرات اقدام نمیکنه یعنی هرکه برای خود نرخی باید داشته باشه

ارسال نظر