|
کدخبر: 121344 شروین اشیدری

گسترش نیوز گزارش می‌دهد:

قرعه کشی ۱۰ خودروی سایپا انجام شد / زمان اعلام نتایج

امروز قرعه کشی ۱۰ محصول سایپا انجام شد.

خودرو قرعه کشی ۱۰ خودروی سایپا انجام شد / زمان اعلام نتایج

لازم به ذکر است که پیش از این گفته شد قرعه کشی مربوط به ۹ محصول است. اما قرعه کشی برای ۱۰ خودرو خواهد بود. یک خودرو کوییک و یک خودرو کوییک آر در نظر گرفته شده است. کوییک آر نیز به دو دسته معمولی و تریم قرمز تبدیل شده است.

مجید باقری، قائم مقام مدیرعامل ابتدا اظهار کرد: یکی از مهمترین نکاتی که باعث شد استقبال از این طرح بالا رود این است که رویکرد مردم به سمت خودروهای جدید است. تمام همت ما این خواهد بود که در راستای توسعه محصولات گام های بلندی بر داریم.

وی ادامه داد: اقبال به محصولات سایپا به دلیل احساس بهتر مردم نسبت به نظم در تحویل است. این را ما یک سرمایه ارزشمند برای خود می‌دانیم. تلاش میکنیم خودروها در بازه زمانی مقرر به دست مشتریان برسد.

باقری افزود: امروز ۴۰ هزار خودرو قرعه کشی می شود‌. از هر ۷ نفر یک نفر به خودروی شاهین می‌رسد‌. برای مابقی خودروها این عدد ۵ نفر است.

وی در پایان اشاره کرد: در طرح های قبل به محض اعلام اسامی ۷۲ ساعت فرصت تکمیل وجه بود. بعد از آن لیست رزرو مشخص می‌شود. افرادی که برنده می‌شوند حتما در زمان اولیه نسبت به تکمیل وجه اقدام کنند. ما در این طرح ۱۰۰ در ۱۰۰ رزرو اعمال می‌کنیم تا فرآیندها زمان‌بر نشود. این نکته را باید گفت نتایج قرعه کشی فردا اعلام می‌شود. ۷۲ ساعت منظور روز کاری است و این مهلت برای تکمیل وجه وجود دارد.

سایپا-2

 

 • فرشته ارسالی در

  من تیبا 2 ثبت نام کرده ام ینی میشه برنده بشم
  تیبا 2 رو خیلی دوس دارم خیلی زیباست

 • ناشناس ارسالی در

  باسلام و ادب و احترام بنده

 • بهروز / ز ارسالی در

  با سلام و ادب و احترام بنده یه دستگاه تیبا صندوق دار ثبت نام کردم اونطور که از ظرفیت در جدول بالا
  مشخصه امیدوارم ما هم صاحب خودرو بشیم 6500دستگاه تیبا صندوق دار زیاده ها حتما برنده ام

ارسال نظر