|
کدخبر: 114914

آخرین قیمت خودروها در بازار (۹۹/۰۵/۱۸) + جدول

تیبا صندوقدار بعد از خروج پراید از بازار ارزان‌ترین خودوری بازار لقب خواهد گرفت اما درحال‌حاضر ۹۷ میلیون تومان به خریداران پیشنهاد می‌شود که این میزان قیمت به نسبت هفته گذشته رشد ۴ درصدی را نشان می‌دهد.

خودرو آخرین قیمت خودروها در بازار (۹۹/۰۵/۱۸) + جدول

قیمت خودرو / در بازار خودرو دومین هفته مرداد ماه ۲۰۶ تیپ ۵ از قیمت ۲۰۰ میلیون تومان سبقت گرفت تیپ ۲ کورس میزان افزایش قیمت را برد و پراید به ایستگاه ۱۰۰ میلیون تومان نزدیک شد.

روند قیمت‌ها نشان می‌دهد، بازار خودرو در میانه مرداد کماکان داغ است و سرعت قیمت بیشتر خودروها ساخت داخل رو به بالا است.

قیمت+خودرو

رشد خانوادگی قیمت ۲۰۶

در هفته مورد بررسی تمامی محصولات خانواده ۲۰۶ برمدار رشد حرکت کردند.

۲۰۶ تیپ ۲ که کف قیمت این خانواده را تشکیل می‌دهد در پایان هفته گذشته ۱۵۵ میلیون تومان از سوی فروشندگان قیمت خورد با این ارزشگذاری ۲۰۶ تیپ ۲ در مقایسه با انهای هفته گذشته حدود ۱۱ درصد گرانتر شده است. در هفته گذشته این خودرو از سوی فروشندگان با قیمت ۱۴۰ تومان هم فروخته می‌شد. از نظر مقداری هم تیپ ۲ بالاترین رقم افزایش را به خود اختصاص داد.

دیگر محصول خانواده پژو یعنی ۲۰۶ تیپ ۵ که در پایان هفته اول مرداد قیمت خود را در بازه ۱۹۰ تا ۲۰۰ میلیون تومانی تثبیت کرده بود، طی هفته جاری همچنان نمودار قیمت خود را صعودی نگه داشت و به نسبت هفته قبل بیش از ۴.۵ درصد به قیمت خود اضافه کرد.

۲۰۶ تیپ ۵ در پایان هفته جاری توانست از پیچ ۲۰۰ میلیون تومان عبور کند.

دنا پلاس ۷ میلیون بالا رفت

دنا پلاس در هفته جاری ترجیح داد به لحاظ تغییر قیمت در باند میانی حرکت کند.این خودرو به جهت مقداری در مقایسه با سایر خودروها نه افزایش شدیدی را تجربه کرد نه از قافله رشد قیمت فاصله زیادی گرفت.فروشندگان روی دنا پلاس در هفته جاری ۲۶۷ میلیون تومان قیمت گذاشتند که در مقایسه با هفته قبل ۷ میلیون تومان گرانتر بود.

پراید پیش از خروج از بازار ۱۰۰ میلیونی می‌شود؟

پراید خودرویی است که نسلش در حال انقراض است. پراید ۱۳۲ دی ماه از خط تولید خارج شد سایپا با ۱۳۱ نیز پایان تیر خداحافظی کرد اما با این وجود در پایان هفته دوم مرداد به نسبت هفته قبل ۸ میلیون تومانی رشد قیمت به نام خود ثبت کرد.دیگر عضو خانواده پراید یعنی پراید ۱۱۱ نیز رشد دو میلیون داشت که در میان خودروهای مورد بررسی کمترین میزان تغییر قیمت است. این خودرو در پایان هفته گذشته وارد محدوده ۹۰ میلیون تومانی شده بود.پراید ۱۳۲ هم که سال قبل از چرخه تولید حذف شد این روزها در بازار نایاب است.

تیبا صندوقدار که بعد از خروج پراید از بازار ارزان‌ترین خودوری بازار لقب خواهد گرفت درحال‌حاضر ۹۷ میلیون تومان به خریداران پیشنهاد می‌شود که این میزان قیمت به نسبت هفته گذشته رشد ۴ درصدی را نشان می‌دهد.

مدل هاچ بک این خودرو نیز با نام تجاری تیبا ۲ رشد قیمتی بیش از ۳ درصد داشت.

ساینا دیگر محصولی که احتمالا بعد از رفتن پراید تولیدش افزایش می‌یابد در پایان این هفته به نسبت مدت مشابه در هفته گذشته رشد قیمتی ۳ میلیون تومانی داشت.

فروشندگان کوییک هم در پایان هفته گذشته با دریافت ۱۲۰ میلیون تومان حاضر به فروش خودرو بودند این در حالی است که کوییک در هفته قبل ۵ درصد زیر این قیمت فروخته می‌شد. کوییک R هم در پایان این هفته بیش از ۴.۵ درصد رشد قیمت داشت.

منبع: رکنا
 • احمد ارسالی در

  اینا کی هستن ک خودشون قیمت ماشین را اعلام میکنن و کسی نیست ب اینا بگه این قیمت ازکجا درمیاره ک اول هفته ی قیمت میگی اخر هعته قیمت بالاتر بجز افراد سودجو و فرصت طلب هستند ک بازار راروانی کنن چرا جلو اینها گرفته نمیشه ک هرجور میخوان نظر بدن برا قیمت واقعا تاسف باره

 • زهرا ارسالی در

  خدا لعنت کنه روحانی

 • ناشناس ارسالی در

  تندرردوننن

 • ناشناس ارسالی در

  فقط خدا لعنت کنی بااین کرانی پراید سه ملیون که هیچ کسی نمی خرید شد صد ملیون

 • ناشناس ارسالی در

  کدام آدم احمقه که بخرد؟؟؟؟؟
  آن شاالله ایران خودرو و سایپا نابود شون

 • ناشناس ارسالی در

  ما که فقط نفرینشون می کنیم.. هر کی باعث بانیه گرونی ماشین یا هر چیزه دیگه ای هست...

 • محمد رضا ارسالی در

  خودرو پراید چون چشم برای ما عزیز و محترم است . اگر ما را ترک کند اندوهگین خواهیم شد .
  بحمدالله در چن سال اخیر رشد خوبی داشته وباعث شده تا سایر دوستانش هم ، همین روند را ادامه دهد
  اما از این که توانست در میان سایر خودرو ها ، جایگاهش را حفظ کند برای همیشه درخاطره ها
  زنده خواهد ماند .

 • مسعود ارسالی در

  باید ماشینشون رو نخریم تا مجبور بشن یا آتیش بزننشون یا با قیمت واقعی عرضه کنن. تا اوسگلایی مثل بعضیا هستن و زرتی میرن ماشین ثبت نام میکنن اینا هر کار میخوان میکنن. حقتونه

ارسال نظر