|
کدخبر: 113226

شروع تحویل خودروهای فروش فوق العاده سایپا

قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش از آغاز تحویل خودروهای عرضه شده در طرح فروش فوق العاده محصولات این گروه خودروسازی خبر داد و افزود: تمام خودروهای عرضه شده در این طرح، در زمان مقرری که در قراردادهای اولیه ذکر شده، تحویل مشتریان خواهد شد.

خودرو شروع تحویل خودروهای فروش فوق العاده سایپا

مجید باقری اظهار گفت: در این طرح فروش، ۱۰ هزار دستگاه انواع محصولات سایپا با موعد تحویل ۹۰ روز پس از تکمیل پرونده عرضه شد که تحویل خودروهای مشتریان آغاز شده و قبل پایان شهریورماه به اتمام خواهد رسید.

باقری ادامه داد: مشکلات ناشی از تحریم‌ها و در ادامه شیوع ویروس کرونا با تلاش تیم مدیریتی سایپا برطرف شده و براساس روند رو به رشد تولید، این اطمینان خاطر را به مشتریان می‌دهیم که خودروهای ثبت نامی خود را در زمان مقرر دریافت خواهند کرد.

وی افزود: تعهدات معوق با روند قابل قبولی در سایپا رو به کاهش است؛ به شکلی که در ۱۸ محصول تا پایان شهریورماه صفر خواهد شد.

قائم مقام مدیرعامل سایپا اظهار کرد: وقتی که مشتریان اطمینان داشته باشند، خودروهای خود را در زمان مقرر دریافت خواهند کرد، قطعا این موضوع تاثیر زیادی در عدم مراجعه به بازار آزاد و واسطه‌ها خواهد داشت و از این طریق آرامش به بازار خودرو باز خواهد گشت.

 

منبع: سایپانیوز
 • حسن زارع ارسالی در

  در سال 97 تیبا دو گانه تحویل فوری ثبت نام کردم که تحویل نشد و در اوایل تیرماه از معاونت فروش سایپا زنگ زدند که خودروی خود را به دلیل عدم تولید به دیگر محصولات سایپا تبدیل کنید و من کتبا تقاضای تبدیل به تیبا2دو کرده بودم و به دلیل اینکه تیبا2 را با قیمت سال 98 با من محاسبه کردند منصرف شدم و مبلغ مابه التفاوت را پرداخت نکردم و در اقدامی عجیب تیبا دو گانه را خود شرکت تبدیل به 111 کرده است و در 31 تیر فاکتور کرده اند،
  نمی دانم چگونه باید پیگیری کنم

  شما که صدایتان به جای می رسید صدای من باشید

  خدایا کمک کن

 • سیدحسین ارسالی در

  سلام خیلی معذرت میخوام آخه چرا این قدر این مدیران سایپا دروغ میگن خود خدا از سرتون نگذره آخه امثال من که ۲۸ آبان ۹۸ کوییک معمولی ثبت نام کردیم و ۱۷ دی ۹۸ هم تکمیل وجه کردیم و طبق قرارداد تحویل خودرو ۳۰ روز کاری بعد از تکمیل وجه بوده هنوز امروز که ۱۰ مرداد ۹۹ هست ماشینمون تحویل ندادن بعد میان از تحویل به موقع فروش فوق العاده حرف می زنن!!!!؟؟؟

ارسال نظر