|

بخوانید :

کدخبر: 215472

لحظه قتل خونین پدر و مادر به دست پسر + فیلم

مرد ۳۸ ساله در بوشهر دست به جنایت هولناکی زد.

‍‍‍‍‍‍
حجم ویدیو: 6.94M | مدت زمان : 00:00:56
حوادث

قتل در بوشهر خبر هولناکی بود. قتل در بوشهر ساکنان آن منطقه را به ترس انداخت. قاتل پدر و مادرش را با ضربات چاقو به قتل رساند و پرونده قتل در بوشهر را رقم زد. قتل در بوشهر در دستور بررسی است و قاتل جوان در قتل در بوشهر با بی رحمی کامل اجساد را رها کرده بود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مرد ۳۸ ساله در یکی از محلات بوشهر پدر و مادر خود را به قتل رساند.

سردار حیدر سوسنی فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ساعت ۱۲ امروز در پی وقوع ۲ فقره قتل عمد در یکی از محلات شهر بوشهر، بلافاصله مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ شهر بوشهر و کارآگاهان پلیس آگاهی در محل حاضر شدند که با جسد غرق در خون یک مرد و زن رو به رو شدند.

وی افزود: با حضور در صحنه جرم مشاهده شد یک مرد و یک زن بوسیله چاقو به قتل رسیده و جسد خون آلود آنان در کوچه رها شده است.

قتل پدر و مادر در بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس بوشهر کمتر از ۲ ساعت از وقوع قتل با تحقیقات ویژه پلیسی و اقدامات اطلاعاتی قاتل ۳۸ ساله را شناسایی و دستگیر و با هماهنگی قضائی به پلیس آگاهی منتقل کردند.

جوان بوشهری پدر و مادرش را کشت

وی با اشاره به دستگیری عامل قتل تصریح کرد: قاتل پس از روبرو شدن با مستندات موجود، در نهایت پرده از این جنایت هولناک برداشت و به بزه انتسابی اعتراف کرد.

سردار سوسنی گفت: قاتل فرزند مقتولان بوده و به علت اعتیاد به هروئین و اختلاف خانوادگی با پدر و مادر خود درگیر شده و پس از مقاومت آنها به این جنایت هولناک دست زد است.

منبع: رکنا
  • سـ ـاریـ ـنـ ـا ارسالی در

    خدا لعنتش کنه همه آرزوی پدر و مادر دارن بهشت زیر پای مادره کاخ بی پدر جهنم است

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...