|
کدخبر: 186701

دروغ وحشتناک یک زن برای رسیدن به شهربازی!

نقشه یک زن برای سفر به دیزنی لند همه را شگفت زده کرد. این زن خود را به دروغ به بیماری سرطان زد تا محبت دیگران را برای جمع آوری پول جلب کند. هدفش از رسیدن به این پول سفر به دیزنی لند بود.

حوادث دروغ وحشتناک یک زن برای رسیدن به شهربازی!

یکی از ساکنان شهر کینگستون-آپون-هول انگلیس، به مدت پنج سال وانمود کرد که به عنوان یک بیمار مبتلا به سرطان است و پول‌های اهدایی افراد نیکوکار را جمع کرد و به دیزنی لند رفت.

در سال ۲۰۱۶، استفانی هانتر که اکنون ۳۲ سال دارد، به عنوان نماینده فروش تلویزیون در یک شرکت کار می‌کرد. یک روز او به مدیریت اعلام کرد که بیمار است و به مدت ۲۱ روز مرخصی استعلاجی ارائه کرد.

هانتر ادعا کرد به سرطان مبتلا شده و نیاز به جراحی ریه دارد. وی بعدا گزارش داد که جراحی ناموفق بوده و مجبور شده است یک دوره شیمی درمانی را به مدت سه ماه انجام دهد.

از ژانویه تا سپتامبر ۲۰۱۷، این زن حتی یک هفته کامل کار نکرده است. در طول این مدت، هانتر به مدیریت گفت که سرطان به گردن، ریه راست و مغز گسترش یافته است. وی ادعا کرد که بیش از ۱۸ ماه زنده نخواهد بود و شوهرش را به مأمور تشییع جنازه رساند تا در مورد جزییات مراسم تشییع جنازه خود به توافق برسد.

فریب همکاران برای سفر به دیزنی لند

همکاران شروع به جمع آوری پول برای کمک به هانتر کردند اما این پول برای آخرین سفر با خانواده‌اش به دیزنی لند بود. در کل، دوستان، همکاران و نمایندگان مشاغل محلی حدود ده هزار یورو برای او جمع کردند.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...