|
کدخبر: 185216

پدرکشی در تهران؛ قاتل فرار کرد

با دستگیری قاتلی که پدرش را کشته بود جزییات جنایت خونین در محله گیشا تهران فاش شد.

حوادث پدرکشی در تهران؛ قاتل فرار کرد

پدرکشی در محله گیشا تهران رقم خورد. سال پیش بود که پدرکشی در بوشهر سر و صدای زیادی به پا کرد. بعد از آن پدرکشی در رشت با گلوله جنجال ساز شد و پدرکشی در یزد بخاطر ازدواج مجدد. آخرین پدرکشی مربوط به تهران در محله گیشا است.
تیرماه امسال مأموران پلیس غرب تهران در محله گیشا جسد مرد میانسال را در خانه ویلایی کشف کردند. با شروع تحقیقات پلیس و تیم جنایی مشخص شد، مقتول براثر خفگی به قتل رسیده است.

قتل مرد تهرانی در محله گیشا تهران

تیم پلیسی پس از برسی مقدماتی و تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی پی بردند مقتول قبل از کشته شدن با قاتل درگیری فیزیکی داشته و قاتل چند دقیقه بعد از جنایت انجام شده از صحنه جرم متواری شده است.

ماموران پلیس بنابر اظهارات شاهدان متوجه شدند، مقتول با پسرش در چند وقت گذشته مدام درگیری داشتند و قاتل دقایقی قبل از وقوع جنایت در خانه حضور داشته است. دریافت این اطلاعات مهم ماموران پلیس را به تنها مظنون پرونده مشکوک کرد.

شناسایی قاتل مرد تهرانی در گیشا

تیم پلیسی پس از بازبینی دوربین‌های مداربسته، با برسی‌های مقدماتی و تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی محل اختفا متهم به قتل مرد میانسال را در پارکینگ همان خانه شناسایی کردند و ماموریت گرفتند تا قاتل را بازداشت کنند.

ماموران پلیس باتدابیر امنیتی پس از استقرار در محل مذکور قاتل را که در انباری خانه پنهان شده بود، در یک عملیات بازداشت و به مقر پلیس جهت تحقیقات ابتدایی منتقل کردند.

قاتل در بازجویی‌های فنی صراحتا به جرم خود اعتراف کرد و گفت: «چندسالی است که به شیشه اعتیاد دارم، پس از فوت مادرم برای فروش خانه با پدرم اختلاف داشتم. همین اختلاف موجب قتل شد.»

قاتل جوان در ادامه گفت: «شب حادثه جر و بحث بین من و پدرم بالا گرفت. با یکدیگر درگیر شدیم و من با دستانم پدرم را خفه کردم لحظه‌ای که متوجه شدم پدرم نفس نمی‌کشد، سریعا فرار کردم و از ترس در انباری خانه پنهان شدم که چند ساعت بعد پلیس من را دستگیر کرد.»

بنابراین گزارش، متهم پس از اعترافاتش جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...