|
کدخبر: 183655

کشف ۳ جنازه در استخر؛ قتل یا مرگ؟

روز گذشته با پیداشدن اجساد بی‌جان ۳ مرد جوان در استخر کشاورزی در روستای نشق شهرستان میانه، تحقیقات پلیس برای کشف راز مرگ آنها آغاز شده است.

حوادث کشف ۳ جنازه  در استخر؛ قتل یا مرگ؟

غرق شدگی این بار در میانه اتفاق افتاد. در این غرق شدگی ۳ جوان جان خود را از دست دادند. جسد ۳ جوان حادثه غرق شدگی در استخر کشاورزی پیدا شد. حادثه غرق شدگی حدود ساعت ۱: ۳۰ رخ داده است. علت دقیق حادثه غرق شدگی پس از بررسی‌های لازم اعلام خواهد شد.
ساعت ۱۰ صبح جمعه، مأموران پلیس شهرستان میانه در جریان ناپدید شدن مرموز ۳ مرد جوان در روستای نشق قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. اهالی روستا می‌گفتند که این ۳ جوان برای تفریح به نزدیکی یک استخر کشاورزی پلیمری رفته بودند که ناپدید شده‌اند و احتمال دارد داخل استخر غرق شده باشند.

مأموران پلیس در ادامه اجساد بی‌جان یک جوان تقریبا ۳۲ ساله و ۲ جوان ۲۲ساله را در داخل استخر کشف کردند و آنطور که بررسی‌های اولیه نشان می‌داد زمان افتادن آنها به استخر حدود ساعت ۱:۳۰ بامداد بوده است و اهالی حدود ساعت ۱۰ صبح ماجرا را به پلیس گزارش کرده بودند.

به‌گفته یکی از اهالی منطقه، این ۳ جوان از شهر دیگری برای تفریح به روستای نشق آمده بودند و اجساد آنها در داخل استخر در حالی پیدا شده که خودروی آنها ناپدید شده است. در همین حال فرمانده انتظامی شهرستان میانه نیز گفته است: بررسی‌های اولیه حاکی از احتمال نزاع و درگیری است ولی علت دقیق حادثه پس از بررسی‌های لازم اعلام خواهد شد.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...