|
کدخبر: 182868

قتل فجیع زن مطلقه در یزد

زن مطلقه در یزد به قتل رسید. قاتل این زن مطلقه همسر سابقش بود که بعد از دستگیری اعتراف کرد.

حوادث قتل فجیع زن مطلقه در یزد

جنازه این زن مطلقه یزدی در بیابان‌های تفت کشف شد. قاتل جنازه زن مطلقه را زیر خروارها خاک پنهان کرده بود. پلیس جنازه زن مطلقه یزدی را پس از اعترافات مرد قاتل کشف شد.

سردار بهدانی فرد درباره جزییات این خبر اظهارکرد: با توجه به اعلام خبری مبنی بر فقدانی یک خانم ۴۰ ساله یزدی، بررسی موضوع بلافاصله به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان یزد قرار گرفت.

قتل همسر سابق به علت اختلافات خانوادگی در یزد

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: در تحقیقات میدانی و با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی، علیرغم اینکه هیچ گونه سرنخی از ماجرا در دست نبود با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی و شیوه‌های علمی کشف جرم، متهم که یک جوان یزدی بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ضربتی توسط ماموران پلیس دستگیر شد.

کشف جنازه پرستار یزدی در بیابان

وی افزود: متهم در بازجویی‌های اولیه در ابتدا منکر هرگونه جنایتی شد، اما در ادامه پس از قرار گرفتن در مقابل ادله پلیس به قتل همسر سابق خود به علت اختلافات خانوادگی اعتراف کرد.

سردار بهدانی فرد اظهارکرد: در اقدامات بعدی پلیس، محل دفن جسد متوفی در بیابان‌های اطراف شهرستان تفت شناسایی و پس از بیرون آوردن از زیر خاک؛ تحویل پزشکی قانونی شد.

گفتنی است؛ برادر قاتل نیز به اتهام همدستی با وی در دفن جسد، دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...