|
کدخبر: 182372

سیر تا پیاز قتل عام خانواده کرجی

قتل شهرک اوج روز ۳۰ خرداد ماه امسال با کشف جسد مرد جوان به نام حمید شاه میرزایی در دستور کار پلیس قرار گرفت.در قتل شهرک اوج بعد از کشف جسد مرد خانواده که به ضرب گلوله از پا در آمده بود، جسد بی‌جان همسر و فرزند او در کمد دیواری خانه شان کشف شد.درحال‌حاضر یک زوج جوان به عنوان مظنونین پرونده قتل شهرک اوج بازداشت شده‌اند.

حوادث سیر تا پیاز قتل عام خانواده کرجی

قتل شهرک اوج روز ۳۰ خرداد ماه امسال با کشف جسد مرد جوان به نام حمید شاه میرزایی در دستور کار پلیس قرار گرفت.در قتل شهرک اوج بعد از کشف جسد مرد خانواده که به ضرب گلوله از پا در آمده بود، جسد بی‌جان همسر و فرزند او در کمد دیواری خانه شان کشف شد.درحال‌حاضر یک زوج جوان به عنوان مظنونین پرونده قتل شهرک اوج بازداشت شده‌اند. در این گزارش جزییات علت اختلاف حمید شاه میرزایی با مظنون اصلی پرونده قتل شهرک اوج را بخوانید.
رسیدگی به پرونده قتل مرد جوان به نام حمید شاه میرزایی از ۳۰ خرداد امسال در دستور کار پلیس قرار گرفت.

بعد از پیدا شدن جسد مرد خانواده، اجساد همسر و فرزند او در کمدی دیواری خانه شان کشف شد و در حالی که در فرضیه نخستین احتمال خودکشی حمید داده شده بود اما بعدا مشخص شد آنها به ضرب گلوله از پا در آمده بودند.

در تحقیقات پلیسی، یک زوج جوان به عنوان مظنونین به قتل بازداشت شدند که زن جوان به قتل خانواده کرجی اعتراف کرده است و این در حالی است که مرد جوان از اعتراف به قتل سر باز می‌زند.

عموی حمید شاه میرزایی در گفت‌وگو با رکنا در مورد مظنونین بازداشت شده می‌گوید: «مدتی قبل حمید با یکی از هم محلی‌ها ارتباط دوستی برقرار کرد که آن فرد حدود ۱۲ سال از پسربرادرم بزرگتر است.برادرم از دوست جدید حمید خوشش نمی‌آمد و از نظر برادرم این فرد، انسان موجهی نبود برای همین چند بار از حمید خواسته بود با او معاشرت نکند.روز حادثه حمید به پدرش گفته بود که قرار است مهمان به خانه شان بیاید که بعدا مشخص شد مهمان آنها همین دوست تازه حمید بوده است.ما از همان ابتدای این ماجرا به دوست حمید مظنون بودیم و ماموران پلیس با توجه به ادله دیگری که در دست داشتند اقدام به دستگیری او کردند.بعدا مشخص شد روز حادثه او به همراه یک زن جوان مهمان خانه حمید بوده است که ما نمی‌دانیم این زن کیست چون دوست حمید مجرد بود.»

اختلاف در قتل شهرک اوج کرج چه بود؟

عموی حمید در ادامه گفت: «با توجه به اینکه دوست حمید هنوز لب به اعتراف نگشوده است، نمی دانیم انگیزه کشتن برادرزاده ام و خانواده‌اش چه می‌تواند باشد.حمید چند روز قبل از حادثه خودروی ۲۰۶ اس دی خود را به همین دوستش فروخته بود.شاید این معامله اختلافی بین آنها ایجاد کرده باشد.»

ماجرای قتل شهرک اوج کرج چه بود؟

گزارش اولیه منتشر شده درباره این قتل عام تلخ را در زیر بخوانید:

عموی حمیدرضا در توضیح جزییات این ماجرا به خبرنگار رکنا گفت: «روز یکشنبه از ساعت یک و نیم ظهر موبایل حمیدرضا و همسرش خاموش شد.آن روز پدر و مادر حمیدرضا برای شرکت در مراسم تدفین یکی از بستگان از کرج به تهران رفته بودند. وقتی چند ساعتی در بی‌خبری از حمیدرضا و خانواده‌اش گذشت، پدر و مادر حمیدرضا نگران شدند و به خانه برگشتند. لحظه‌ای که در خانه حمیدرضا باز شد با پیکر بی‌جان او مواجه شدند که روی زمین افتاده بود.»

او در ادامه گفت: «آن روز صبح برادر من یعنی پدر حمیدرضا به او گفته بود اجازه بدهد همسر و فرزند حمیدرضا را با خود به تهران ببرد اما حمیدرضا گفته بود که مهمان دارند.

او توضیح نداده بود که مهمان آنها چه کسی است و وقتی جسد حمیدرضا کشف شد، همسر و فرزندش ناپدید شده بودند. در نخستین فرضیه پلیس گفت شاید حمیدرضا خودکشی کرده باشد اما بعدا مشخص شد که او با اصابت گلوله به سرش جان خود را از دست داده بود. در حالی که هنوز مشخص نبود چه کسی عامل شلیک به سر پسربرادرم است، تحقیقات برای پیدا کردن ردی از همسر و فرزندش آغاز شد و امیدوارم دختر ۵ ساله حمیدرضا زنده پیدا شود تا داغ برادرم را تسکین دهد.»

قتل شهرک اوج کرج۱

عموی مقتول در ادامه گفت: «با کمک پلیس تمام خانه را گشتیم.اما ردی از همسر و فرزند حمیدرضا نبود. روز بعد بوی نامطبوعی از کمد دیواری خانه آنها به مشام می‌رسید اما رختخواب‌های داخل آن مرتب بود.وقتی بوی نامطبوع بیشتر شد، رختخواب را بیرون ریختیم و دیدیم که جسد همسر حمیدرضا و دختر ۵ ساله آنها زیر رختخواب‌ها بود. آنها بعد از کشته شدن داخل کمدی دیواری قرار داده شده بودند و رختخواب‌ها مرتب و منظم روی اجساد آنها چیده شده بود.»

عموی حمیدرضا در مورد نحوه کشته شدن زن جوان و دخترش گفت: «ظاهرا آنها با شلیک گلوله از پا درآمده‌اند. ما مطمئن هستیم که شخصی خارج از خانواده وارد خانه پسر برادرم شده و او و همسر و فرزندش را به قتل رسانده است.»

عموی حمیدرضا در پاسخ به این سوال که آیا احتمال می‌دهید حمیدرضا به زندگی خود و خانواده‌اش پایان داده باشد گفت: «اگر حمیدرضا عامل این جنایت بود باید اسلحه‌ای در کنار جسد او کشف می‌شد. او کارمند شهرداری بود و مشکل مالی نداشت. عاشق دخترش و همسرش بود و مشکلی در زندگی‌اش نداشت. خانواده او به شخصی مظنون هستند و ادله و قرائنی هم بابت این ظن خود به پلیس ارائه کرده‌اند. جسد پسر برادرم با لباس مهمانی پیدا شد. در خانه خودش با لباس راحتی نبود و این نشان می‌دهد منتظر یک مهمان بوده است. »

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...