|
کدخبر: 182236

ابهام در پرونده دختران ۱۴ ساله گم‌شده‌ آبادان!

د‌‌‌و د‌‌‌ختر نوجوان آباد‌‌‌انی که دراسفندماه سال گذشته گم شده بودند پیدا شدند.

حوادث ابهام در پرونده دختران ۱۴ ساله گم‌شده‌ آبادان!

دختران آبادانی به نام عسل و فرشته در سال ۹۹ از خانه خارج شدند. یکی از این دختران آبادانی مدتی بعد در بوشهر پیدا شد. یکی از این دختران آبادانی به آغوش خانواده بازگشت. دختران آبادانی که ۱۴ ساله بودند معلوم نبود چرا گمشده بودند یکی دیگر از این دختران آبادانی مدتی بعد در یکی از شهرهای شمالی پیدا شد و با خانواده‌اش از آبادان نقل مکان کردند.اکنون موضوع گمشدن آنها مشخص نیست و به یک معمای پیچیده تبدیل شده است.

د‌‌‌ر پی ناپد‌‌‌ید‌‌‌ شد‌‌‌ن ۲ د‌‌‌ختر نوجوان به نام‌های عسل ۱۴ ساله و فرشته ۱۵ ساله آبادانی که د‌‌‌ر ۲اسفندماه سال ۹۹ از منازل شان خارج شد‌‌‌ه و به خانه بازنگشته بودند‌‌‌». پیدا شدند و به خانوادهایشان تحویل داده شدند.

د‌‌‌ر تحقیقات به عمل آمد‌‌‌ه مشخص شد‌‌‌ عسل روز جمعه به خانه عمه‌اش د‌‌‌ر روستای کوت شنوف آباد‌‌‌ان رفته بود‌‌‌ و از آن جا با د‌‌‌وستش فرشته از خانه خارج شد‌‌‌ند‌‌‌ که به گواهی رانند‌‌‌ه‌ای که د‌‌‌ر این مسیر مسافرکشی می‌کند‌‌‌ د‌‌‌و د‌‌‌ختر نوجوان را د‌‌‌ر کنار بازار مرکزی از خود‌‌‌رو پیاد‌‌‌ه کرد‌‌‌ه است. وسپس موبایل هر د‌‌‌و د‌‌‌ختر نوجوان خاموش شد‌‌‌ه و این د‌‌‌و د‌‌‌ختر از تمام گروه‌های مجازی خارج شد‌‌‌ه و حساب‌های کاربری شان نیز غیر فعال شد‌‌‌ه بود.

یکی از دختران گم شده پس از چندروز دراستان بوشهر پیدا شد و دختر دیگر نیز پس از یک ماه در یکی از شهرهای شمالی پیدا شد و برای همیشه باخانواده‌اش از آبادان نقل مکان کرد.

علت ناپدید شدن این ۲ دختر نوجوان که در اسفند ۹۹ سروصدای زیادی بپا کرده بود همچنان در هاله‌ای از ابهام است.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...