|
کدخبر: 180926

بازیگر فیلم مارمولک درگذشت!

ابوالفضل شاه‌کرم، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بامداد امروز، دوشنبه ۳۱ خرداد ماه درگذشت.

حوادث بازیگر فیلم مارمولک درگذشت!

علت مرگ ابوالفضل شاه کرم توسط دخترش شد. پزشکان علت مرگ این ابوالفضل شاه کرم را مشکلات کلیوی اعلام کردند. البته علت مرگ ابوالفضل شاه کرم در بیمارستان حادثه‌ای بود که بعد از عمل جراحی برایش رخ داد.

سمانه شاه کرم، دختر این بازیگر درباره دلیل فوت او توضیح داد: حدود ۲۰ روز پیش پدرم به دلیل مشکلات کلیه در بیمارستان بستری شد و در ادامه به دلیل تورم شدید در ناحیه شکم به‌ای سی یو منتقل شد. سپس به علت پارگی اثنی عشر تحت عمل جراحی قرار گرفت.

ابوالفضل شاه کرم درگذشت

به گزارش رکنا، او ادامه داد: پدرم چند روزی در‌ای سی یو بستری بود و بعد به بخش عمومی منتقل شد و همه چیز خوب پیش می‌رفت بود تا اینکه دوباره تورم شکم آغاز و مشخص شد ریه‌اش آب آورده است و از روز سه شنبه هفته پیش به‌تدریج هوشیاری‌اش هم کم شد.

به گفته او، این بازیگر بامداد روز چهارشنبه دوباره تحت عمل جراحی قرار گرفت که به مراتب سخت‌تر از عمل قبلی بود. چراکه در این مدت تنها ده درصد ریه او کار می‌کرد و تنفسش با دستگاه انجام می‌شد.

این بازیگر امروز، دوشنبه ۳۱ خرداد ماه حدود ساعت ۶ صبح از دنیا رفت.

سمانه شاه‌کرم درباره زمان خاکسپاری پدرش توضیح داد: احتمالا خاکسپاری فردا انجام شود و ایشان در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده خواهد شد ولی فعلا در پزشکی قانونی هستیم زیرا طبق اعلام بیمارستان، علت فوت پدر، ایست قلبی است اما این موضوع باید در پزشکی قانونی تایید شود.

بازیگر فیلم مارمولک درگذشت

ابوالفضل شاه‌کرم متولد سال ۱۳۳۴ بود که در بیش از ۵۰ اثر نمایشی و چندین فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی بازی کرد.

بازی در نمایش‌هایی همچون «کوچ»، «غربت»، «چشم در برابر چشم»، «میلاد»، «شبی در حلبی‌آباد» و فیلم‌های سینمایی «مارمولک»، «خرس»، «مهمان داریم» و نیز مجموعه‌های تلویزیونی «امام علی»، «خاک سرخ»، «آشپزباشی» و... بخشی از کارنامه هنری این بازیگر است.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...