|
کدخبر: 180709

چه کسی این خواهر و برادر را کشت/ مرگ قاتل در بیمارستان + تصاویر

قاتل که کسی جز داماد کینه جوی خانواده نبود، بعد از تیراندازی به این خواهر و برادر دهدشتی و به قتل رساندن آنها،با تیراندازی به شکم خود اقدام به خودکشی کرد و ساعتی بعد در بیمارستان تسلیم مرگ شد.

قاتل خواهر و برادر دهدشتی که اقدام به خودکشی کرده بود بعد از بستری در بیمارستان تسلیم مرگ شد.داماد کینه جو بعد از تیراندازی و قتل خواهر و برادر دهدشتی اقدام به تیراندازی به خود و خودکشی کرد.در حالی که شایعات فضای مجازی حاکی از این بود که خواهر و برادر دهدشتی به دست پدرشان و به دلیل رای ندادن به رئیسی به قتل رسیده اند اما تحقیقات نشان داد که قاتل داماد خانواده بوده و انگیزه او از قتل ربطی به انتخابات نداشته است.

قتل خواهر و برادر دهدشتی توسط پدرشان بخاطر رای ندادن به رئیسی! یکی از شایعات عجیبی است که امروز در فضای مجازی پیچید و این درحالی بود که قتل خواهر برادر دهدشتی توسط داماد خانواده رخ داده است و انگیزه قاتل در قتل خواهر و برادر دهدشتی هیچ ارتباطی با رای ندادن به رئیسی ندارد و پدر نیز در قتل خواهر و برادر دهدشتی نقشی نداشته است! قاتل که کسی جز داماد کینه جوی خانواده نبود، بعد از تیراندازی به این خواهر و برادر دهدشتی و به قتل رساندن آنها،با تیراندازی به شکم خود اقدام به خودکشی کرد و ساعتی بعد در بیمارستان تسلیم مرگ شد.

قتل-خواهروبرادر

قتل خواهر و برادر توسط پدر بخاطر رای ندادن به رئیسی شایعه است!

خواهر و برادر دهدشتی که مدتی قبل ساکن گچساران شده بودند به دست همسر سابق خواهر جوان به ضرب گلوله به قتل رسیدند. قتل این خواهر و برادر اهل دهدشت،شایعات زیادی در دهدشت و گچساران به همراه داشته است و همه فضای مجازی پر شده است با دروغ بزرگی مبنی بر اینکه پدر بخاطر رای ندادن آنها به رئیسی دست به قتلشان زده است اما حقیقت ماجرا این است که شوهر سابق خواهر دهدشتی تنها به خاطر اختلافات خانوادگی کهنه قدیمی دست به این جنایت زده است و پس از آن با همان اسلحه به سر خود شلیک کرده و اقدام به خودکشی کرد.

روز جمعه ۲۸ خرداد،  نزدیک ظهر بود که صدای شلیک گلوله در محله سادات شهرستان گچساران پیچید و پس از آن صدای جیغ زن میانسال کوچه را پر کرد.زن میانسال در کوچه می دوید و با فریاد و التماس از همسایه ها می خواست به فرزندانش کمک کنند.صدای فریادهای مادر سکینه و قاسم در صدای تیراندازی های پی در پی در هم می پیچید و دقایقی بعد حیاط خانه شان غرق در خون بود.

اجساد غرق در خون سکینه و قاسم به پزشکی قانونی منتقل شد. عامل این تیراندازی مرد جوانی به نام صاحب پروین،همسر سابق سکینه بود که بعد از تیراندازی به سوی همسر سابق خود و برادر همسرش، اقدام به تیراندازی به سر خود با همان اسلحه ای که در دست داشت، کرد.

صاحب که بعد از اقدام به خودکشی هنوز نیمه جان بود سریعا به بیمارستان منتقل شد و در بخش مراقبت های ویژه بستری شد.

قتل خواهر و برادر دهدشتی جنجالی شد

هنوز ساعتی از قتل سکینه و محمد نگذشته بود که شایعات در فضای مجازی دامن زده شد.اخبار کذب منتشر شده حاکی از این بود که مردی سه فرزند خود را به قتل رسانده است.

عکس سکینه و دو برادرش هم همراه این خبر منتشر می شد.اما واقعیت این است که برادر سکنه به نام محمد چند سال قبل در تصادف جان خود را از دست داده است و حالا سکینه آزمون و برادرش قاسم آزمون به دست همسر سابق سکینه به قتل رسیده اند.

سکینه آزمون اهل روستای آب انجیر دهدشت بود و چند سالی می شد ساکن محله سادات گچساران شده بودند.دایی سکینه و قاسم در گفتگو با رکنا ماجرای این قتل را اینطور توضیح داد: «چند سال قبل سکینه با یکی از بستگان به نام صاحب پروین ازدواج کرد.آنها صاحب دو فرزند شدند اما به دلیل اختلافات خانوادگی تصمیم به جدایی گرفتند.سکینه یک دختر و یک پسر دارد که گاهی آنها را ملاقات می کرد اما بعد از طلاق به همراه برادر و مادرش راهی گچساران شدند و در آن شهر زندگی می کردند.»

دایی سکینه در ادامه گفت: «مدتی بود صاحب به سکینه اصرار می کرد که به زندگی برگردد اما سکینه راضی نمی شد.برای همین باز هم بین آنها اختلاف و درگیری پیش آمده بود.تا اینکه روز حادثه شوهر سابق سکینه وارد خانه آنها شده و برادر سکینه را با اسلحه نشانه گرفته بود.همان موقع مادر سکینه که شاهد این ماجرا بود با داد و فریاد از همسایه ها کمک خواسته بود اما در کسری از ثانیه و قبل از اینکه از دست کسی کاری بر بیاید،صاحب به سکینه هم شلیک کرده بود و بعد هم با همان اسلحه به خودش شلیک کرده بود.»

همسایه ها و اقوام صاحب پروین حدس می زنند که او بعد از این اتفاق و اقدام به خودکشی جانش را از دست داده باشد و این در حالی بود که ساعتی بعد از وقوع قتل و اقدام به خودکشی قاتل، این قاتل کینه جو در بیمارستان جان خود را از دست داد.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...