|
کدخبر: 180543

واژگونی اتوبوس در تربت حدریه / عکس

اتوبوس مسافربری در کمربندی تربت‌ حیدریه واژگون شد.

حوادث واژگونی اتوبوس در تربت حدریه / عکس

واژگونی اتوبوس مسافربری در تربت‌ حیدریه صبح امروز رخ داد و واژگونی اتوبوس مسافربری در تربت حیدریه ۱۲ مصدوم داشت پس از واژگونی اتوبوس مسافربری در تربت حیدریه یکی از این ۱۲ مصدوم بدحال گزارش شده است.

 مسئول روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی تربت‌حیدریه از واژگونی اتوبوس مسافربری در کمربندی این شهرستان خبر داد و شمار مصدومان این حادثه را ۱۲ تن عنوان کرد.

واژگونی اتوبوس مسافربری در کمربندی تربت‌ حیدریه با ۱۲ مصدوم

محمدرضا نوروزی گفت: صبح امروز طی تماس تلفنی با مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات مبنی بر واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در کمربندی مسیر گناباد به مشهد، بلافاصله آمبولانس پایگاه شهری امام رضا(ع) به محل اعزام شد.

مسئول روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی تربت‌حیدریه افزود: پس از بررسی کارشناسان اورژانس و با توجه به تعداد زیاد مصدومین، بلافاصله اتوبوس آمبولانس و پایگاه ۲ شهری و آتش‌نشان به محل فراخوان شدند.

وی ادامه داد: این حادثه ۱۲ مصدوم داشت که ۹ مصدوم پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان نهم دی اعزام منتقل شدند.

نوروزی بیان کرد: در این حادثه سه نفر از مصدومین در محل درمان سرپایی و راضی به انتقال به بیمارستان نشدند.

طبق گفته مسئول روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی تربت‌حیدریه حال یکی از مصدومان وخیم اعلام شده و علت حادثه توسط پلیس راه در دست بررسی است.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...