|
کدخبر: 178530

این دو زن شیاد تهرانی را بشناسید!

پرستار قلابی با همدستی یک زن دیگر در تهران از مردان تنها سرقت میلیاردی کردند.

سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال" رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران گفت: ۲۰ فروردین ماه مرد مسنی به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران مراجعه و اظهار کرد، مدتی است که خانمی را از طریق فضای مجازی برای پرستاری و نظافت منزلم استخدام کردم. روز گذشته پس از حضور در منزلم یک استکان چای به من تعارف و من هم غافل از اینکه وی در داخل آن داروی بیهوشی ریخته است، نوشیدم. پس از به هوش آمدن متوجه شدم کارت عابر بانکم به مبلغ ۶ میلیارد ریال به همراه تعدادی از اموال با ارزش منزلم سرقت شده است.

سرقت به شیوه بیهوشی

وی عنوان کرد: در بررسی‌های پلیسی مشخص شد که متهم با همکاری راننده یک خودروی ۲۰۶ پس از بی‌هوش کردن مال باخته، سرقت را انجام داده است و از محل متواری شده‌اند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ابرازکرد: با شناسایی مالک خودرو و مخفیگاه وی در محله نواب، پس از هماهنگی‌های قضائی هر ۲ متهم در مخفیگاهشان دستگیر شدند که یکی از آنها نقش نگهبان را در بیرون محل سرقت برعهده داشته است و در بازرسی از مخفیگاه آنان تعدادی اموال سرقتی کشف شد.

وی ادامه داد: متهمان در تحقیقات اولیه به ۵ فقره سرقت به همین شیوه معترف و اظهارکردند، پس از جلب اعتماد مال باختگان و به‌دست آوردن رمز کارت عابر بانکشان سرقت‌ها را انجام کرده‌اند و با همکاری همدست دیگر شان که خانم میان سالی است طلا و سکه خریده‌اند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی این خانم نیز در حوالی سید خندان دستگیر و کارشناسان ارزش ریالی اموال سرقتی را بیش از ۱۵ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند.

سرهنگ دستخال در پایان گفت: متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند و کشف جرئیات پرونده و جرائم احتمالی این سارقان در دستور کار کارآگاهان قرار دارد

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...