|
کدخبر: 175617

ادعای عجیب نابغه دوقطبی مادرکش!

نخبه آدمکش که مادر خود را به قتل رسانده بود ادعای عجیبی کرد.

حوادث ادعای عجیب نابغه دوقطبی مادرکش!

پسر تهرانی که مادر خود را کشته بود ادعا کرد آنها نقشه‌ای برای اعدام او کشیده بودند.

بیمار دوقطبی که به اتهام قتل مادرش و حمله مرگبار به پدر خود بازداشت‌شده، مدعی است او قاتل نیست و توطئه‌ای برای اعدام او باعث بازداشتش شده است.

بعدازظهر بیست ونهم اردیبهشت امسال زنی ۷۵ساله بعدازظهر آن‌که از سوی پسر ۳۶سال‌هاش به‌شدت کتک‌خورده و شکنجه‌شده بود با ضربه‌های مرگبار چاقوی او در خانه‌شان در حوالی کلانتری جامی به قتل رسید.

این در حالی بود که پلیس پدر سالخورده خانواده را هم مصدوم در یکی از اتاق‌ها پیدا و به بیمارستان انتقال داد.

متهم ۳۶ ساله پیش از آن‌که فرصتی برای فرار از خانه پیدا کند، بازداشت شد.

مأموران از خواهرش تحقیق کردندکه معلوم شد او از طریق همسایه‌ها متوجه سر و صدای برادرش با والدینشان شده و وقتی به آنجا رفته متوجه قتل مادرش و مصدومیت پدرش شده است.

او مدعی هم شد که برادرش بیماری دوقطبی دارد. پدر خانواده که به‌ شدت مصدوم شده و تحت درمان بود از بیمارستان مرخص شد و دو روز پیش در جریان تحقیقات پلیسی گفت: پسرم بازاریاب اینترنتی بود.

او بی‌دلیل با من و همسرم درگیر شده و ما را کتک می‌زد. نزد روانپزشک نمی‌رفت. روز حادثه هم بی‌هیچ دلیلی با من و مادرش دعوا کرد و او را به‌ شدت کتک زد.

خواستم همسرم را نجات دهم که پسرم مرا هم به‌شدت کتک زد که مصدوم شده و کناری افتادم. قدرت حرکت نداشتم که همسرم را از دست او نجات دهم.

او مقابل چشمانم زنم را دوباره کتک زد و با ضربه‌های چاقو به قتل رساند.

متهم ۳۶ساله دوباره بازجویی شد و گفت: من مادرم نکشتم. او با پدرم حرف می‌زد که یکدفعه حالش بد شد و افتاد. نمی‌دانم چه کسی مادرم را به قتل رسانده و پدرم را مصدوم کرده است.

قاتل نیستم و همه علیه من توطئه کرده‌اند تا من زندانی و اعدام شوم. حبیب ا... صادقی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر گفت: متهم در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او همچنان ادامه دارد.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...