|
کدخبر: 174197

تبعات یک آبروریزی خانوادگی؛ برادر بابک خرمدین هم خودکشی کرد!

بنا به ادعای برخی رسانه‌ها افشین خرمدین که ساکن شهرک اکباتان است هم اکنون با حال نامساعد در بیمارستانی در تهران در حال مداواست.

بنا به ادعای برخی رسانه‌ها افشین خرمدین که ساکن شهرک اکباتان است هم اکنون با حال نامساعد در بیمارستانی در تهران در حال مداواست.

پس از آنکه مادر و پدر بابک خرمدین اعتراف کردند چند سال قبل دختر و دامادشان را هم به قتل رسانده‌اند، نگرانی‌ها درباره دیگر خواهر و برادر بابک خرمدین افزایش یافت.

صبح دیروز افشین و آزیتا به دادسرای امور جنایی تهران رفته بودند.

گفتنی است افشین روز قتل برادرش بابک خرمدین به خانه خواهرش آزیتا رفته و در کنار آنها بوده است.

بر اساس ادعای برخی رسانه‌ها صبح امروز برادر بابک خرمدین که ساکن شهرک اکباتان بوده، بر اثر استفاده بیش از حد نوشیدنی الکی احتمالا با هدف خودکشی، مصدوم گردیده و هم‌اکنون با حال نامساعد در بیمارستانی در تهران بستری است.

هنوز اطلاعاتی از صحت و سقم این خبر در دست نیست.

 

منبع: برنا
  • محسن ارسالی در

    تا بیش از این به اعتبار دینی و روانی جام عه لطمه بیشتر وارد نشده اگر سواد اطلاع ر سانی در این گونه بذه های اجتماعی را ندار ید از یک کاردان یا روان شناس خبره استفاد ه کنید تا تمام ذوایایه مختلف پرونده رسید گی و بازگو شود و از هر بیسوادی نخواهید ک ه به این موضوع مهم بپردازه . این خانواده بر خلاف ظاهرشون فاسد و فاحش بودن و چون سمت کارگردانی داشته نمیخواهید موضوع کامل باز شود . و این روش را مصلحت جامعه میدا نید ولی نمیدانید چه تاثیر بدی در خانواده ها گذاشته. ابوالقاسمی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...