|

بخوانید :

کدخبر: 267147 امیرمحمد درویش

گزارش گسترش نیوز از هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران:

این سامانه های شهرداری همچنان در دسترس نیست

امروز هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران برگزار شد.

زهرا شمس احسان عضو شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز (یکنشبه) در هفتاد و پنجمین جلسه شورا در تذکری اظهار داشت: بیش از یک ماه از حمله سایبری به زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات مدیریت شهری که با هدف ایجاد مشکل و نارضایتی در بین شهروندان صورت گرفت، می‌گذرد. در این مدت همکاران پرتلاش ما در سازمان فاوا نهایت همت خود را به کار گرفتند و بخش قابل توجهی از سرویس‌های خدمات رسان شهرداری تهران فعال شد.

شورای-شهر۳۳۳

وی ادامه داد: با گذشت زمان قابل توجه، سامانه های تحلیل اطلاعات،  فضاهای بی دفاع شهری، کمیسیون های شهری از جمله کمیسیون ماده ۵ و پرتال معاونت ها، همچنان در دسترس نیست.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر افزود: با توجه به عدم فعالیت سامانه دورکاری پرسنل نوعی بلاتکلیفی و اختلال در خصوص نحوه اعمال دستورالعمل دورکاری بانوان باردار و یا دارای فرزند کمتر از ۶ سال رخ داده که مجموعه این اتفاقات زیبنده شهرداری تهران نیست. 

شمس‌احسان اضافه کرد: از شهردار تهران تقاضا دارم هرچه سریعتر دستورات لازم جهت فعال سازی کلیه زیرساخت های فناوری اطلاعات شهرداری تهران را صادر کنند.

وی با بیان اینکه این روزها مکررا از جانب پرسنل شهرداری تهران پیگیری و به حق مطالبه می شود، عدم بارگذاری احکام و فیش های حقوقی علی رغم گذشت بیش از ۱۰۰ روز از سال جاری است خاطرنشان کرد: هرچند مشکلاتی در زمینه تعیین میزان افزایش حقوق پرسنل رسمی و قراردادی وجود دارد، لیکن مطابق با دستور شهردار تهران که پیش از این نیز چندبار رسانه ای شده است، انتظار می رود در اسرع وقت مطابق با مر قانون نسبت به اعمال ضرایب و محاسبه فیش حقوقی و احکام جدید اقدام شده و کارکنان از بلاتکلیفی خارج شوند هر چند در این خصوص مطلع هستم که شهردار تهران و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی در حال پیگیری این موضوع هستند.

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...