|

بخوانید :

کدخبر: 216745

مدیریت تامین درمان استان گیلان:

جذب بیش از ۱۲هزار نفر در تامین اجتماعی گیلان

در شش ماهه اول سال ۱۴۰۰بیش از۱۲ هزار نفر در شوراها و کمیسیون های پزشکی تامین اجتماعی مدیریت درمان گیلان پذیرش شدند.

‌دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در شش ماهه اول سالجاری بیش از ۱۲۰۰ پرونده متقاضی از کارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی تشکیل شد که ۷۵۹ پرونده در کمیسیون از کار افتادگی بدوی و ۲۳۹ پرونده متقاضی از کار افتادگی در کمیسیون تجدید نظر بررسی قرار گرفت. همچنین پرونده نزدیک به ۲۱۰ بیمار برای استراحت پزشکی و تقاضای کار سبک و تغییر شغل در واحد کمیسیون های پزشکی مورد بررسی قرار گرفت.

سرپرست مدیریت درمان در ادامه افزود: در این مدت متقاضیان مراجعه به پزشک معتمد جهت بیمه های خاص بیش از ۱۰۰۰ نفر و متقاضیان مراجعه به پزشک معتمد جهت استراحت پزشکی نزدیک به ۶۵۰۰ نفر بوده اند. ایشان تصریح نمود در مدت شش ماهه اول سالجاری نزدیک به ۳۶۰۰نفر در شورای پزشکی پذیرش شدند.

دکتر قنبرپور با اشاره به اجرای طرح ۳۰۷۰ سازمان که به منظور  کاستن از مراجعات غیرضروری بیمه شدگان راه اندازی گردید اظهار داشت: متقاضیان کمیسیون و شورای پزشکی می توانند از طریق سامانه های غیر حضوری سازمان، موجود در سایت سازمان  مدارک مورد نیاز را بارگزاری نموده و با دریافت کد رهگیری پیگیر مراحل پرونده خود باشند.

 

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...