|
کدخبر: 194202

خبر خوب سردار سلامی درباره واکسن ایرانی

فرمانده کل سپاه در خصوص آخرین وضعیت واکسن«نورا» گفت: ‌این واکسن در مرحله اول تست بالینی موفقیت‌آمیز بود و وارد فاز دوم آزمایش‌های بالینی شده‌ایم و طی چند ماه آینده به مرحله نهایی می‌رسد.

جامعه خبر خوب سردار سلامی درباره واکسن ایرانی

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: هدف از سفر به استان کرمان بازدید از نحوه مشارکت برادران عزیز سپاه و بسیج در بحث مدیریت و مهار بیماری کروناست.

وی با بیان اینکه به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در استان کرمان با ابتلاهای زیادی روبه‌رو هستیم، افزود: با این وجود با زحمات بخش بهداشت و درمان و واکسیناسیون انجام شده، نسبت فوتی‌ها به نسبت ابتلا درصد پایین‌تری است که قابل قبول است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: هدف اساسی ما این است که فرمان اخیر رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی در ارتباط با ورود بسیج و سپاه به عرصه اجرا و تحقق طرح پاسدار شهید سلیمانی با همه ظرفیت و بضاعت ممکن انجام شود.

وی با بیان اینکه امروز از تعدادی از مراکز واکسیناسیون کرمان و بیمارستان حضرت فاطمه (س) نیروی زمینی سپاه بازدید کردم افزود: دوستان ما در این بیمارستان کار ارزنده‌ای را انجام داده و موفق شدند ۶۴ تخت به تخت‌های بیماران کرونایی این بیمارستان اضافه کنند.

‌فرمانده کل سپاه در خصوص آخرین وضعیت واکسن«نورا» اظهار کرد:  این واکسن در مرحله اول تست بالینی موفقیت‌آمیز بود و ان‌شاءالله وارد فاز دوم آزمایش‌های بالینی شده‌ایم.

سردار سلامی خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت و درمان مراحل طی شده توسط متخصصان دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)مراحل تولید واکسن را با یک دقت خاص و ویژه زیر نظر دارند و تولید واکسن مراحل طبیعی خود را طی می‌کند که ان شاءالله  ظرف چند ماه آینده واکسن به مرحله نهایی می‌رسد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...