|
کدخبر: 187405

آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت ( ۲۹ تیر)

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی پایتخت در اولین روز از تعطیلات ۶ روزه را تشریح کرد.

جامعه آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت ( ۲۹ تیر)

سرهنگ‌مجید رنجبر رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی صبحگاهی پایتخت در صبح سه شنبه ۲۹ تیر اظهار داشت: بار ترافیکی پایتخت امروز در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان گزارش می‌شود.

وی افزود: ترافیک در بزرگراه‌های حکیم، آزادراه تهران کرج، شیخ فضل الله، صیاد شیرازی، بزرگراه امام علی(ع)، خیابان آزادی، خیابان امامت، خیابان جانبازان و در کل در اکثر معابر و بزگراههای شهر تهران بار ترافیکی خاصی نداریم.

رنجبر گفت: از ابتدای صبح بار ترافیکی خاصری در معابر شهر تهران مشاهده نگردید و رفت و آمد خودروها به سهولت انجام پذیرفت و ترافیک روانی را شاهد بودیم.

وی اضافه کرد: با خلوتی معابر ممکن است برخی رانندگان سرعت خودروی خود را بالا برده و از خلوتی سطح شهر برای زودتر رسیدن و یا انجام حرکات نمایشی و لایی‌کشی بخواهند بهره ببرند که به این دسته از رانندگان توصیه می‌شود فریب خلوتی معابر را نخورند و از سرعت مجاز و مطمئنه برای تردد استفاده کنند. چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت های بالا همیشه خطرساز و خطرآفریناست. پس با رعایت قانون و با سرعت مطمئنه در سطح شهر تهران تردد کنند تا شاهد وقوع تصادفات نباشیم.

رنجبر از شهروندان خواست با توجه به تعطیلی ۶ روزه شهر تهران و با توجه به وضعیت کرونایی از تردد های غیرضروری در معابر جدا خودداری کنند.

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...