|
کدخبر: 184156

جزییات جدید از پرونده اغفالگر چینی دختران زیر ۱۸ سال ایران

وکیل متهمان چینی گفت: تلاش می‌کنیم با سفارت چین رایزنی‌هایی را انجام دهیم تا برای تودیع وثیقه این تبعه‌ها کمک‌های لازم صورت بگیرد.

جامعه جزییات جدید از پرونده اغفالگر چینی دختران زیر ۱۸ سال ایران

مرد چینی که با دختران زیر ۱۸ سال در ایران رابطه داشت شناسایی و این مرد چینی در کاشان دستگیر شد. مرد چینی که بیش از ۵۰ فیلم با دختران ایرانی به صورت غیرمتعارف رابطه برقرار کرده بود به جرم خود اعتراف کرد. مرد چینی که اکنون در بازداشت به سر می‌برد جزییات جدیدی از پرونده‌اش اعلام شده است. وکیل این مرد چینی در گفت‌وگویی اطلاعات تازه‌ای از پرونده داد.

مهدی عزیز داده قصاب وکیل پرونده اتباع چینی درباره آخرین جزییات پرونده اظهارکرد: مرحله تحقیقات پرونده رو به اتمام است، اما جلسات دادگاه هنوز تشکیل نشده.

 این وکیل با اشاره به وضعیت فعلی این متهمان بیان کرد: ما برای تودیع وثیقه با مشکلاتی مواجه شدیم، بنابراین دو موکل بنده هم چنان در زندان هستند و تلاش می‌کنیم با سفارت چین رایزنی‌هایی را انجام دهیم تا برای تودیع وثیقه این تبعه‌ها کمک‌های لازم صورت بگیرد.

وی گفت: تمامی موارد قانونی پرونده به درستی و با دقت در حال اجراست و پس از صدور کیفر خواست جلسات دادگاه برگزار خواهند شد.

ویدیویی که به تازگی در رسانه لایولیک به اشتراک گذاشته شد دستگیری و شکنجه مرد خیانت کار و معشوقه‌اش را به تصویر کشیده است.

ارتباط مرد چینی با دختران ایرانی

روح الله دهقانی با اشاره به انتشار تصاویر خصوصی یک مرد چینی با دختران و زنان ایرانی در فضای مجازی اظهارکرد: انتشار این تصاویر واکنش‌های زیادی را از طرف هموطنان ایرانی در پی داشت.

انتشار ۵۰ فیلم از رابطه مرد چینی با دختران زیر ۱۸ سال ایرانی

وی با بیان اینکه در این پرونده شاکیان خصوصی هم اقدام به شکایت کرده بودند، ابرازکرد: با توجه به حساسیت موضوع این پرونده در دستور کار مقامات قضائی و انتظامی قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کاشان با اشاره به اینکه این فرد شب گذشته توسط نیروهای انتظامی و اطلاعاتی در عوارضی کاشان دستگیر شد، تصریح کرد: متهم ضمن تفهیم اتهام بازداشت و با اعمال ماده ۱۲۱ تحت الحفظ به تهران منتقل خواهد شد.

پشت پرده رابطه پسر چینی با دختران جوان ایرانی چیست؟ پلیس پاوا تحقیقات روی این پرونده را آغاز کرده است.

اخیرا یک پسر چینی اقدام به انتشار فیلم هایی از روابط خود با دختران نوجوان ایرانی در شبکه یوتیوب کرده است. انتشار نزدیک به ۵۰ فیلم از فضای شخصی زندگی این دختران، بدون اجازه آنان که اکثرا کمتر از ۱۸ سال سن دارند. پلیس پاوا(پلیس کنترل اتباع خارجی)تحقیقات برروی این پرونده را آغاز کرده است.

جوان چینی ساکن ایران است.او در مدت سکونت خود در ایران با عده‌ای دختران نوجوان ایرانی رابطه برقرار کرده و فیلم هایی از گفت‌وگو با آنها یا معاشرت هایشان تهیه کرده بود.فیلم‌ها یکی پس از دیگری در شبکه اجتماعی یوتیوب بارگزاری شده‌اند. حدود ۵۰ فیلم از دختران نوجوان ایرانی در صفحه یوتیوب این جوان چینی منتشر شده بود که او در مورد رابطه‌اش با آنها توضیح داده بود.

پسر جوان چینی در مورد روابط خود با آنها، دعوت شدن به شام و نظراتی که دختران ایرانی راجع به شخصیت او داده بودند صحبت می‌کرد.مثلا در جایی می‌گفت که من از نظر دختران ایرانی انسان خسیسی هستم!

دختران با مشاهده فیلم‌های خود در یوتیوب با کامنت هایی به زبان انگلیسی یا فارسی از این جوان درخواست کردند که کلیپ‌ها را از صفحه شخصی خود در یوتیوب بردارد و حتی عده‌ای اعتراض کرده وگفته بودند که قرار نبود این کلیپ‌ها منتشر شود.

دیگر کاربران هم واکنش‌های تندی از خود نشان داده و این جوان چینی را فردی سواستفاده گر خواننده بودند.در همین حال که این موج منفی در فضای مجازی راه افتاد، پیگیری این ماجرا در جریان کار پلیس پاوا قرار گرفت چرا که متهم پرونده از اتباع خارجی است.

جوان چینی در اظهارات خود ادعا کرده بود که مثل خیلی از گردشگران جهان، از سبک زندگی افراد مختلف جهان فیلم تهیه می‌کرد.

با برخاستن موج اعتراضات دختران و آغاز تحقیقات پلیسی، او اقدام به حذف کلیپ‌ها از حساب خود کرد. فیلم‌ها حاوی صحنه‌های مستهجن نیست زیرا مطابق قوانین یوتیوب اگر کلیپ‌های تهیه شده، حاوی تصاویر مستهجن بود پیش از ورود پلیس ایران به پرونده خود یوتیوب صفحه این جوان را حذف می‌کرد.

این جوان در نخستین اظهارات خود به پلیس پاوا ایران مدعی شده است که انگیزه‌اش نشان دادن سبک زندگی ایرانیان بوده است و تولید چنین محتوایی در فضای یوتیوب در همه جای جهان امری طبیعی بوده است.

در حالی که در واکنش‌های اولیه گفته شده بود که دختران کم سن حتی زیر شانزده ساله ایرانی مورد سواستفاده یک فرد چینی قرار گرفته‌اند اما او گفته بود در برخی کلیپ‌ها حتی خانواده‌های این دختران جوان هنگام معاشرت آنها با جوان چینی حضور داشتند.

هر چند انتشار تصاویر خصوصی مطابق قانون جمهوری اسلامی ایران جرم است اما این فرد ادعا کرده بود که قصد توهین به هیچ کسی را نداشته و در آخرین کلیپ منتشر شده، از همه ایرانیان عذرخواهی کرده است.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...