|
کدخبر: 181591

پسربچه ۷ ساله همسر مادرش شد! + عکس

گاهی شنیدن یک سری اتفاقات برای گوشهایمان غریبه است پسر ۷ ساله ای به نام “لوگان مونتکستل” توسط پزشکان در ماه دسامبر گذشته تشخیص داده شد که او به اختلالات ژنتیکی دچار شده است که این اختلالات ژنتیکی در مغز و سیستم عصبی او تاثیر منفی گذاشته بود که برای خانواده وی اتفاق بسیار دردناکی بود.

جامعه پسربچه ۷ ساله همسر مادرش شد! + عکس

اما روز گذشته تصاویری بسیار عجیب از او و مادرش در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب خواهیم گفت.

روز گذشته تصاویر عجیب و غریب از پسر ۷ ساله ای به نام “لوگان مونتکستل” در صفحات مجازی منتشر شد که وی در این تصاویر در حال ازدواج با مادرش بود!.اما این اتفاق کمی تعجب برانگیز است که او به چه علت با مادرش ازدواج کرده است؟! این سوالی بود که ذهن تمام کاربران صفحات مجازی را درگیر خود کرده بود.

ازدواج+پسر+مادر۱

اما مادر او به نام “جوئلین” در پاسخ این چنین گفت: ”پس از آنکه من متوجه شدم لوگان به اختلالات ژنتیکی دچار شده است،برایم کمی سخت بود و او همیشه به این علاقمند بود تا با من ازدواج کند.شاید عجیب باشد ولی من برای خوشحال کردن او پذیرفتم که لوگان ازدواج کنم تا بتواند به خواسته خود دست یابد.

شما شاید نتوانید درک کنید که به چه میزان لوگان خوشحال شده بود! او در خوشحالی غرق شده بود که توانسته بود به آرزوی خود برسد”.قطعا شاید هر یک از ما به جای مادر لوگان بودیم،این خواسته را نمی پذیرفتیم ولی مادر لوگان با تمام وجودش تصمیم به برگزاری این مراسم گرفت تا بتواند فرزندش که دچار اختلالاتی در مغزش شده بود،خوشحال شود.

ازدواج+پسر+مادر۲

آقای لوئیز کار کشیش حاضر در این عروسی بود و در مورد این ازدواج این چنین گفت: ”بدیهی است که این ازدواج واقعی نیست و مادر لوگان با این تصمیم خود تنها قصد داشت تا فرزندش را خوشحال کند”.

 

منبع: فرتاک نیوز
  • یک دوست ارسالی در

    خبر کم آوردید و برای بازدید به جفنگگ گوی ی می پردازید؟ برای سایت شما خیلی زشته. س لام بنده را به جناب سردبیر برسانید و بگو ئید خیلی غیر حرفه ای دارید جلو می روید.
    دست خداوند با شما ان شاالله

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...