|
کدخبر: 135064

روحانی: ناچار به تعطیلی گسترده شدیم

در جلسه روز یکشنبه هیات وزیران که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، سیاست های جدید دولت برای پیشگیری و مقابله با کرونا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

جامعه روحانی: ناچار به تعطیلی گسترده شدیم

رئیس جمهور در این جلسه ضمن صدور دستورات لازم به دستگاه های اجرایی، اظهارداشت: امروز وظیفه اصلی دولت حفظ سلامت مردم و مهار ویروس کروناست. به همین منظور و با توجه به گسترش بیماری، افزایش ابتلا و مرگ و میر و فشار سنگین به بخش بهداشت و درمان، دولت ناچار است مطابق نظر کارشناسان، سیاست ها و محدودیت های جدیدی مقرر کند و با تعطیلی فراگیر، مانع پیشروی این ویروس مخرب شود.

روحانی در ادامه، دستور داد نحوه کمک مالی و معیشتی به اقشار آسیب پذیر بررسی و به دولت گزارش شود.

وی همچنین از مردم خواست برای تحقق اهداف طرح و تأمین سلامت خود، همکاری لازم را مبذول نمایند.

لازم به ذکر است این طرح دارای ابعاد گسترده ای نظیر تست سریع، تست فراگیر، غربالگری و نظارت بر قرنطینه می باشد و محدود به تعطیلی کشور نیست. لذا رئیس جمهور به وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کشور دستور داد ابعاد وسیع این طرح بهداشتی – درمانی را برای مردم تشریح کنند.

دکتر روحانی در پایان خاطرنشان کرد: دولت همواره آماده پذیرش نظر کارشناسان است.

در ادامه جلسه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه های اجرایی مورد بررسی و تصویب هیئت وزیران قرار گرفت.

 اختصاص اعتبار برای اجرای پروژه های آبرسانی به روستاهای شهرستان فاروج

با تصویب هیات وزیران، مبلغ ۱۰ میلیارد ریال اعتبار به صورت تملک دارایی های سرمایه ای، برای اجرای پروژه های آبرسانی به روستاهای شهرستان فاروج در استان خراسان شمالی اختصاص یافت.

همچنین وزارت کشور و سازمان مدیریت بحران کشور موظف شدند ضمن نظارت فنی و اجرایی بر روند انجام عملیات مذکور، گزارش عملکرد اعتبارات فوق را هر سه ماه به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال نمایند.

اصلاح تعرفه مربوط به معاینه جامع چشم پزشکی نوزاد نارس

دولت با توجه به تکلیف قانونی خود مبنی بر بازنگری سالیانه ارزش نسبی و تعیین تعرفه خدمات سلامت برای کلیه ارایه دهندگان خدمات بهداشت، درمان و تشخیص در کشور، با اصلاح شرح خدمت مربوط به معاینه جامع چشم پزشکی نوزاد نارس مندرج در کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت، موافقت کرد.

بر این اساس، معاینه جامع چشم پزشکی نوزاد نارس (ROP) (رتینوپاتی نارس) براساس استاندارد ابلاغی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و ارزش ضریب ریالی این خدمت در بخش خصوصی ۲۰ درصد بالاتر از ضریب ریالی سایر خدمات مربوط محاسبه می گردد.

پوشش بیمه ای انسولین های قلمی و تعرفه خدمات آزمایشگاهی تشخیص کووید- ۱۹

هیات وزیران به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور و در راستای تصمیم هفتاد و هشتمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت کشور، شرایط پوشش بیمه ای انسولین های قلمی و تعرفه خدمات آزمایشگاهی تشخیص کووید ۱۹ را تعیین کرد.

بر این اساس مصوب شد، انسولین های قلمی لیسپرو (میکس و سریع الاثر) و گلولیزین با فرانشیز ۱۰ درصد تحت پوشش بیمه ای قرار گیرد و قیمت تحت پوشش بیمه پایه براساس قیمت مصوب سازمان غذا و دارو تعیین خواهد شد.

همچنین تعهد بیمه پایه به مدت دو سال از زمان ابلاغ به شرط عدم افزایش قیمت دارو به مدت دو سال و براساس فرآیندهای تعیین سطح تعهدات خواهد بود.

دولت همچنین تعرفه تست گلوبال تشخیص آزمایشگاهی کووید-۱۹ را براساس استانداردهای ابلاغی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ترتیب برای جزء حرفه ای به ارزش نسبی ۱۵,۴ و برای جزء فنی به ارزش نسبی ۷۱,۰ تعیین کرد.

قیمت کیت تولید داخل نیز به عنوان بخشی از جزء فنی، براساس اعلام رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بطور جداگانه قابل محاسبه و پرداخت خواهد بود.

تعیین تعرفه های خدمات دندانپزشکی برای اجرا در سال ۱۳۹۹

هیات وزیران در ادامه، تعرفه های خدمات دندانپزشکی برای اجرا در سال ۱۳۹۹ تعیین شد.

بر این اساس، ارزش خدمات دندانپزشکی، به تفکیک سه جزء حرفه ای، فنی و مواد و لوازم مصرفی تعیین و سقف ضریب ریالی برای جزء حرفه ای در هر چهار بخش دولتی، عمومی غیردولتی، خیریه و خصوصی معادل ۲۷۰ هزار ریال، برای جزء فنی در بخش دولتی ۱۲۹۵۰۰ ریال، در بخش های عمومی غیردولتی و خیریه ۲۴۶ هزار ریال و برای بخش خصوصی ۳۳۰ هزار ریال محاسبه می شود.

همچنین سقف ضریب ریالی جزء مواد و لوازم مصرفی در هر چهار بخش دولتی، عمومی غیردولتی، خیریه و خصوصی ۱۲۹۵۰۰ ریال محاسبه خواهد شد.

براساس این مصوبه، دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت مکلف شد دستورالعمل رسیدگی به اسناد تعرفه های دندانپزشکی را با مشارکت نمایندگان اعضای شورای عالی بیمه سلامت تهیه و همزمان با ابلاغ تعرفه های این تصویب‌نامه ابلاغ نماید.

بسته خدمات دندانپزشکی برای بیمه های پایه به پیشنهاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تأیید شورای عالی بیمه سلامت و خدمات دندانپزشکی قابل پوشش توسط شرکت های بیمه بازرگانی، توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین و ابلاغ می گردد.

لازم به ذکر است تعرفه های این تصویب نامه از زمان ابلاغ، لازم الاجراست و کلیه مصوبه های تعرفه ای دندانپزشکی و دستورالعمل های سازمان های بیمه گر پایه و تکمیلی، از زمان ابلاغ مصوبه فوق، ملغی می گردد.

تصویب لایحه شوراهای حل اختلاف در دولت

دولت در ادامه، با توجه به اتمام مهلت اجرای آزمایشی قانون شوراهای حل اختلاف و ضرورت دائمی نمودن آن و نیز به منظور ارتقای جایگاه فرهنگ صلح و سازش و حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات و رفع نواقص و خلأهای قانونی موجود، لایحه شوراهای حل اختلاف را به تصویب رساند تا جهت سیر مراحل نهایی، به مجلس شورای اسلامی ارسال شود.

لایحه مذکور شامل در پنج فصل و (۴۷) ماده، به بررسی ساختار و تشکیلات شوراهای حل اختلاف، حدود صلاحیت شوراها، ترتیب رسیدگی در شورا، ترتیب رسیدگی به تخلفات اعضای شورا و سایر مقررات مربوط می پردازد.

اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس

هیات وزیران در ادامه، ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده خود را برای پیگیری موضوع تعیین کرد.

تعیین هزینه خدمات ثبت نام دریافتی از داوطلبان شرکت در آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور و مرکز آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال (۱۴۰۰)

هیات وزیران به پیشنهاد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به استناد بند (الف) تبصره (۴۹) قانون بودجه سال ۱۳۶۴ کل کشور، هزینه خدمات ثبت نام دریافتی از داوطلبان شرکت در آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور و مرکز آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال (۱۴۰۰) را تعیین کرد.

گفتنی است، درآمدهای سازمان سنجش آموزش کشور و مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به حساب خزانه واریز و در بخش درآمد بودجه کل کشور منظور و معادل آن از طریق درج در ردیف بودجه هزینه ای در لوایح بودجه سنواتی در اختیار سازمان و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار می گیرد.

گزارش وزارت کشور از اقدامات قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا

در ادامه این جلسه دولت، وزارت کشور گزارشی از اقدامات انجام شده در «قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا» به هیات وزیران ارایه داد.

منبع: ايسنا
 • محمداحسان مومنین ارسالی در

  از ما که گذشت دیگه هر کاری میخاین بکنین من یکی دیگه کف رفته ام میفهمی یعنی چی یع نی همه چیمو باختم بالا ترین سرمایه ام عم رم بود که به فنا رفت.

  • ناشناس ارسالی در

   خدالعنتتون‌ کنه‌که‌ نون‌مملکت‌ مارو می‌ خورین‌

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا نتیجه ۸سال دولت شما جز فقر و فلاکت خود خواسته برای این مردم مظلوم چی بوده

 • تیزپا ارسالی در

  با سلام ای ملت شریف ایران اسلامی در این دنیا خلق شده ایم که خداوند را ستایش کنیم به مرور زمان علم پیشرفت چشمگیری داشته ا ست مخصوصا ایران اسلامی و با مشکلاتی چه ا ز بیرون و چه از درون تا کنون دست پنجه نر م کرده است اما درد اصلی مردم عزیز ایران این است از طرفی در راهپیمایی 22 بهمن شرک ت میکنند و شعار سر میدهند اما از طرفی گر انی فعلی را گردن دلار و تحریم می اندازن اصلا چرا این چنین است؟!!کشور شهید داد رش د کرد اما متاسفانه خون مردم را کرده اند در شیشه و هر کس هر کاری دلش بخواهد میکنن د از کسی هم صدا در نمیاد خودتان و فرزندا نتان را تامین کرده اید ولی هیچ فکر مردم یا یتیمی که در همین کشور زندگی می کند کر ده اید که الان چقدر زجر میکشن کشوری که ت وانسته است سریع رشد کند اما الان چطور شد ه است در برابر یک ویروس قد غم کرده است و نمیتواند کاری کند با یکدیگر چه در دلخل و چه در خارج مشکل دارید مردم چرا باید بس وزن در همین اوضاع وخیم چرا بعضی کشورها و اقعا مشکلی ندارند و در آسایش زندگی میکنن د؟!!صلح دارند و نشاد وقتی انسان به انسان رحم نمیکند چگونه خداوند رحم کند؟مثل این بچه کچلوها همش بحث دارین و راه شیطان را در پیش گرفته اید چه افراد مسئول چه بعضی از مردم فرقی ندارد متاسفانه بعضی ها سود جو هستند و واقعا عده ایی جان فدا میکنند خدا را در نظر بگیرید این دنیا باقی نمی م اند آخرت است که حساب و کتاب دقیق دارد در آنجا میتوانید بهونه بیاورید و کارشکنی ک نید؟؟!از خداوند عزیز خواهش دارم نجاتمان دهد حالا به هر روشی تا دست بندگانش اسیر نشویم و دستمان دراز نباشد خداوند توفیق ر وز افزون دهد و ما را از شر دشمنان داتلی و خارجی حفظ کند آمین

 • ژاله ارسالی در

  تکلیف آزمون وکلا رو هم مشخص کنید

  • نلشناس ارسالی در

   سلام دوست عزیز متن عالی بود ولی اولش که فرمودید کشور اسلامی ،کدوم اسلام مگر اسلامی وجود داره با این حرفها و به اسم دین و پیامبر و هر چیزه دیگه که بتونه واسه اینها نون باشه و قدرت بیاره پدر مردم رو درآوردم ما باید جهل رو از خود دور کنیم تا خدا به ما کمک کند

 • محمد نصرالهی نیا ارسالی در

  دولت کفگیرش به ته دیگ خورده و میخاد به ب هانه بیماری دوباره از مردم کلاهبرداری هن گفت کند!
  دلار بالا میره و اجناس ه م بالا، دلار پایین میاد اما اجناس بالاتر !!!
  دیگه حیا کنید کجای اسلام رو ای نگونه بقلم آوردن که شما اجراش میکنید، وا لا دیگه بریدیم خدایا خودت فرجی بکن!!!

 • ناشناس ارسالی در

  بر‌ همتون‌ لعنت‌ که‌ اگه‌ کارگرهای‌ کارخ انه‌ های‌ تهران‌ و کرج‌ تعطیل‌ نکنید

  • Kaka ارسالی در

   خدا ازتون نگذره کی خرج مارو میده تعطیل کنی

 • ناشناس ارسالی در

  تعطیل کنید از کرونا نمیریم از گشنگی میمی ریم😩😩

 • مهران ارسالی در

  اگه از همون اول یک هزارم پولی که کمک میکنین به کشورهای سوریه و لبنان و فلسطین و یمن و عراق و سایر کشورها و گروههایی وابسته به خودتون ، خرج ملت میکردین و حداکثر یکماه قرنطینه میکردین و حقوق ملت رو میدادین ، الان این همه گرفتاری و بدبختی نداشتیم و خانواده ها این همه عزیزانشون رو ازدست نمی‌دادم و عزادار نمیشدن . خدا لعنتتون کنه که فقط یه کار دارین و اونم مکافات درست کردن برای مردم کشورمون هست .

  • محمد ارسالی در

   سلام بی تدبیری دولت گردن نظام ننداز اختلاس کمک به مردم سوریه فلسطین لبنان یمن عراق هم وظیفه شرعی هست هم منفعت براکشورداردخواستی سر فرصت منافعی که بخاطرکمک به اینها به دست آوردیم برات مثال میزنم ماشاءالله کشور ما آنقدر ثروت دارد که با استفاده درست و مدیریت صحیح میتوان مردم کشورراازفقروبدبختی درآورد اگربرخی مسئولین دزد دستشان ازبیت المال قطع شود

 • سام ارسالی در

  حقیقتا دولت توان اداره مردم کشور را به مدت دو هفته را هم ندارد ؟! مردم دسته دسته بیمار شده و از دنیا میروند. اگر خدائی نکرده زلزله بزرگی در تهران یا یک شهر بزرگ بیاید فاجعه بار خواهد بود.

 • ناشناس ارسالی در

  شما که دستتان باز است برای کمک به عربها .ایران را می‌خواید چکار.باکلید در خونه مردم را طوری بستی که با کلید خودت هم نمیتونی باز کنی .چون کلید مال اینجا نبود

  • fa ارسالی در

   بقول خودتون نان رو به جان ارجحیت داده بو دیم و واقعا تو ایران هم هست ولی کارگران و نیروهای شرکتی و ... از گشنگی میمیرند ش ما میگی حقوق شون رو بده ولی سلیقه ای هرک س هرطور دلش خواست عمل میکنه و انگار ارثی ه پدرش رو میخواد به ما بده آخر سر هم تصم یم میگیرن ندن اگر هم بدن یه جای دیگه ازت برمیدارن طوریکه روحت هم خبر دار نشه

 • ناشناس ارسالی در

  خدایا تو شاهدی تمام لحظات زنه بودن ما هستی در طول دوران دولت استرس ونگرانی تمام وجودم گرفته وهر لحظه بفکر بودم وهستم که مبادا فردا نان هم نتوانیم تهیه کنیم ششرمنده خانواده هستم دیگه کامل نشود هیچگاه صبح نشد که راهی خرید شوم ودربازار با گران شدن کالا مواجه نشوم هرروز امیدوارم که مسولین در شرایط حساس ودرک وضعیت معیشت خانوارها با این محدودیت هایی که قراراست اعمال کنند اول بفکر ۶۰ میلیون باشند که توانایی تهیه مایتاج دو روز وندارند فکری تدبیری اندیشیده شود

 • محمد ارسالی در

  سلام حسن آقا تعطیل نکن تو زحمت می فتی ما راضی نیستم همینو جلو برو تا سال بعد جمع یت کشور یک سوم کم میشه من موندم تو 8 سال جنگ این کجا بوده چیکار میکرده مدیر بی ل یاقت و خائن

 • ناشناس ارسالی در

  شرم دو عالم بر شما که اینگونه با مردمی ک ه همه امور و اختیار را بدستتان دادند بر خورد میکنید.شما اگر غیرت داشتید از شرم م یمردید چون کرونا با شما کاری ندارد.

 • ناشناس ارسالی در

  روحانی غلط کرد تعطیل کردش کی جواب گوی خر ج زندگی چک قصد اجاره خونه اجاره مغازه بش ه ریدم تو این مملکت داری

  • ناشناس ارسالی در

   وقتی دولت کشور رو تعطیل می کنه مکلفه که از بیت المال هزینه خانواده ها رو هم پوشش بده . تا حالا فکر نکردی چرا دولت زورش م یاد کشور رو تعطیل کنه؟

  • ناشناس ارسالی در

   در جواب بعضی از دوستان که به دلیل عدم اط لاع مخالف تعطیلی و قرنطینه کشور هستند عر ض کنم که ، طبق قوانین بین المللی زمانیکه دولت اقدام به قرنطینه و تعطیلی کشور می کنه مکلفه هزینه ی خانواده ها رو هم پرداخ ت کنه . اگر می بینید دولت تا حالا تصمیما ت نصف و نیمه می گرفت دلیلش همینه که زورش میاد برای مردم هزینه کنه . قطعا اگر کس و کارش بودی ۱۲۰ میلیارد تومان به راحتی ه زینه می کرد

 • حسین پور ارسالی در

  سلام تواین اوضاع جهنمی تنها کسی که از یا د مسولین کشور رفته کارگران هستند گارگری که به گفته آقایون افزایش حقوقش تورم زاست بدبخت جماعتی که از یاد رفته اند وای بر شما اگر روز قیامتی که می گویید واقعیت دا شته باشد

 • ناشناس ارسالی در

  آره دیگه مردم بشینن توخونه شما میارید خر جشونو میدید چکاشونوپاس میکنید اجاره مغاز ه هاشونو میدید قسطاشونو میدید هزینه هاشو نو پرداخت میکنید ازاین به بعد میریم بقال ی چیزی برمیداریم میگیم بزن به حساب دولت

 • ناشناس ارسالی در

  حالم بهم میخوره وقتی از گشایش و هرچی دیگ ه حرف میزنه نگرانی گرانی شروع میشه خدای ا با این دولت بدادمان برس اگر نرسی به هم ه چیز بدبین میشم حتی به .....

 • ناشناس ارسالی در

  همش زیر سر این هاشمیه رییس شورای شهر خودش حوس رفتن به تعطیلات کرده به زور میخواد تهرانو تعطیل کنه با مردمم کاری نداره ...پسرکونداردنشان ازپدر

 • صلابتی ارسالی در

  سلام‌..قرنطینه قانونی داره دولت باید مخارج زندگی مردم را به حسابشون واریز کنه .وگرنه با شکم خالی که نمیشه مردم تو خونه بمونند .از اون‌ طرف قبض اب وگاز و‌برق و تلفن میاد .مردم اگر بیرون نروند کار نکنند از کجا پرداخت کنند؟!!

 • مجیدی ارسالی در

  سلام .دولت قرنطینه را باید چند ماه قبل شروع میکرد ولی چون باید معیشت مردم را در طول دوران قرنطینه باید تامین میکرد این کار را نکرد .اداره ها باز کارخونه باز شد زنجیره سرایت ویروس گسترش یافت

 • سارمی ارسالی در

  سلام ..کالا برگ ۶۰ هزار تومنی را دولت در کرونا و بیکاری به حساب مردم واریز نکرد چند ماه درباره اش در مجلس گفتند تصویب کرده بعد گفتند شورای نگهبان رد کرد .دولت اگر قرنطینه میکنه باید خرج زندگی مردمو بده که نمیده

 • مسعودی ارسالی در

  سلام ..مردمی که حقوق ثابت و درامدی ندارند از سطل اشغال دنبال بطری برای فروش و خرید نان هستند چیکار کنند ؟ ! اون ظرف اشغال منبع کروناست هر جور ماسک و اشغال توش می اندازند ولی چاره ای ندارند چون در کرونا گرانی و‌بیکاری نان‌ندارند

  • ناشناس ارسالی در

   اگه درست نگاه کرده باشی همونا که میرن تو سطل اشغال کرونا تا الان نشنیدیم گرفته ب اشن .

 • ناشناس ارسالی در

  عزراعیل روزی هشصدنفر ازایران جان میگیرد شتری هست که درخانه همه میخوابد ولی بدان ید خوبی وبدی تاابدباقیست ستم وگرانی وع زاداری هموطنان درتاریخ ثبت میشود نودون ه

 • ناشناس ارسالی در

  نه بهتره بگی ناچار به کشتن گسترده مردم ا ز گشنگی هستیم نمیشه حالا یه بارم هیئت دو لت ناچار به نگرفتن یه ماه ازحقوقشون به خ اطر تعطیلیه تهران بشن؟ وقتی ماتوخونه نشس تیم نمیتونیم درآمدی داشته باشیم پس چرا ش ما که توخونه نشستین باید حقوق چند ده ملی ونی بگیرید

 • ناشناس ارسالی در

  یه سوال؟ چرا هیچکدام از مسئولین دولت کرو نا نگرفت و هر کدامشون هم گرفت فوری خوب ش د هنوز یکیشون نمرده محمدشریعتمداری گرفت فوری خوب شد آیا جریانشون چیه. ماندن فقط بار گناهانشان پر بشه

 • ناشناس ارسالی در

  کرونا رو خود روحانی اورد الان تعطیل کنه مردم ار کرونا نمیرن از گرسنگی بمیرن فقط خدا عوضشو در بیاد چرا شما کرونا نمیگیرین بدبخت بیچاره ها میگیرن

 • ایرانی ارسالی در

  واقعا که یه مشت ننگ دزد دروغگو خدا اگه خدایی هست به بدترین شکل از دل همتون در بیاره که پدرمادر درآوردیم اینم شد زندگی تف یه زاتتون

 • تکرار ارسالی در

  اگر به قشر اسیب پذیر وکارگر و....در طول این تعطیلی کمک مالی میشه وشکمشون رو سیر میکنه دولت ،خب تعطیل کنن.اینهمه بودجه در کشور هست بجای اینکه صرف امور بیخود کنند خرج مردم کنند.یادمه که کلی از پول کشور ومردم رو صرف درست کردن ضریح امامان و مسا جد در کشور میکردن در حالی که مردم خودشون گشنه بودن.یه کم به فکر مردم باشید روحان ی.شما که دم از خدا وپیغمبر میزنید ونماز اول وقت میخوانید .اه ونفرین این ملت پشت سر شماست.

 • کامران ارسالی در

  کاریکه هم زمان باشیوع کرونا در اسفند سال گذشته باید انجام میشد انهم یکی دواستان چرا اینقدر دیر میفهمیم

 • یعقوب ارسالی در

  آقای روحانی تا بخواد بررسی کن کرونا تموم شده از کجا بیاریم نون شب زن بچه رو بدیم اجاره خونه رو بدیم شش ماه طول کشید تا یه تومان وام داد حالا تا شش ماه دیگه برای روحانی خدا بزرک

 • اسماعیل ارسالی در

  وقتی تصویر این بنویسم بشر که نیست حالم ب هم میخوره یعنی کل مردم البته تخصیر خودما ن چرا به کله کارچی رای دادیم هرچه سرمان بیارید حقمان اخه ازسیاست چیزی حالیش هست نه به خدا بچه۳ساله بیشتر ازاین میفهمه کش ورانسانهایی لایق میخواد نه قارچ سمی

 • hadi98 ارسالی در

  روحانی خدا لعنتت کنه

 • ناشناس ارسالی در

  ارواح ننت خجالت نکش بذار مردم بمیرن امار جمعیت بیاد پایین دیگه کسی شغل وتحصیلات وازدواج ومسکن نمیخاد دل به نابودی مردم بستید شاید خداوند بلایی دامنگیرتان کرد

 • ناشناس ارسالی در

  با سلام دولت روحانی بجز فقر مصیبت دزدی فلاکت هیچی تو این دو دوره ریاست جمهوریش بجا نگذاشت یکماه کمک ب کشورهای همسایه قطع کنید ب مردم خودمون بدهید ک یکماه تو خونه بشینم این ویروس دامنگیره مردم نشه خدمت تمام مسئولین عرض کنم ک دیگر خدا صبر نخواهد کرد چون مردم فلج کردین

 • ناشناس ارسالی در

  سلام اخر عقل به کی میده خدا .
  توان حرکت نداری یا دوست ددری هر روز دزدی کنی که تعطیل میکنی .
  اخر خورشی که کتب نداره در حرکت است

 • ناشناس ارسالی در

  سلام ولی بافت فرسوده یعنی ماشین های فر سوده را جاگزین کن..
  گوش ش همیشه کر بوده به شکر خدا ..
  با تو هستم روح انی خائن ..
  فافت ماشینها فرسوده جا گزین کن..
  نمیگیره ..عمر این روحانی ون به فنا است

 • .. ارسالی در

  سلام ..احمق ها همه سون خر هستند ..
  پدرسگها ماشین ها ی فرسوده را جاگزین کن ید .

  کسافتها نا اهلن ..
  نمی میرن

 • ناشناس ارسالی در

  چراکارمندبانک اینجورموقعها امدادرسان حساب میشه ولی موقع حق وحقوق میشه دزدواختلاسگره اقای محترم لااقل ساعت کاربانک راکوتاه کنیدهمه تعطیل میشن وبیکارراه میفتن توبانکها دلشون میخادبهشون وام میلیاردی بدیم بدون ضامن ووثیقه یه امضا میکنن دزدی اقایان راگردن مامیزارن حقوق کارمندان پشت باجه ومعمولی بانک ازاداره برق مخابرات دارایی وشرکت نفت وخیلی جاهای دیگه کمتره هرخبرنگاری میکروفن دستش میادمیره دم بانکها وازشون ایرادمیگیره یکبارگزارش تهیه کنیدازاختلاس شهرداری دارایی یاهرارگان دیگه یابگیددزدی بانکها راکی میکنه کارمندای پشت باجه یااعضای هیات مدیره انهاکه حقوق چندصد میلیونی میگیرن وحق ماراهم ضایع میکنن ماهم ازشون ‌شکایت داریم

 • ناشناس ارسالی در

  سلام اگر ناخونها تو یکی بکی بکشم..
  به ملت خیانت نمیکردی ..

 • تگ ارسالی در

  سلام یعنی توجع نداری از اول سال ۱۳۸۳ هم ماشینهات اشقال هم قطعه هات اشقال ..
  مردم سرنوشت خودش خودشون تعریف میکنند
  ماشین و قطعه هم همون کار دا می کنن..
  ولی چرا ماشینهای اشقال تو تعویز نشه ..
  ما چاق ت کردیم ..و تو کسافت کارخاندار ..
  نم دونستی ماشین اشقال تولید میکردی ..
  از ورق بدنه تا قطعه متور.
  تحویل بگیر ماشین قرازتو ..
  بسه هرجی خوردی ..
  تو کارخانداری مردم تنریم کردی ..
  و گر نه ایران ..خیلی مهم تر از تو را جاگزین میکرد ..
  شیخ خر نباش..
  با تو کالرفرنیا شیخ سرمایه گذاری میکنی ..
  خون مردم یکی خردید به طریقی..
  تف بر شما

 • ناشناس ارسالی در

  حیوان

 • ناشناس ارسالی در

  سلام چه ظمی شما کردید .
  نه به کارمند شما ..به مردم ظلم کردید .
  خاک تو سرتون بشه ..این اخور تمامی نداره..
  مرد بشید

 • ناشناس ارسالی در

  سلام سر تو اخور دارید

 • تگ ارسالی در

  سلام اخر عمرش تازه اصلاح یاد گرفته خوب ه بابا ریش ت را اصلاح دیدیم.

 • ناشناس ارسالی در

  سلام میگید وای بر ما و شهر رمضان

 • ناشناس ارسالی در

  تا تبوک خیلی مده

 • ناشناس ارسالی در

  تا درس بگیری

 • ناشناس ارسالی در

  اقای محترم بهتره بدونیدبیشترابتلاتوبانکه ااتفاق میفته تازمانی که بانک تعطیل نشه ز نجیرابتلا قطع نمیشه وتعدادکشته های بانکی بعدکادردرمان ازهمه بیشتره وهرکارمندی خا نواده هم داره لااقل ساعت کاربانک راکم کن یدروزی 7تا8ساعت باماسک کارکردن سخته

 • جعفر ارسالی در

  همچین باافتخارصحبت ازتعطیلی میکنی که انگ ارقله اورست وبرای ملت فتح کردی کمی ازخود تون خجالت بکشید.شب چگونه سربربالش میگذار ی اقای رییس جمهورقلبت به درد نمی اید وجد ان گریبانت و نمیگیره وقتی نگاه به خانواد ت میکنی فکرزن وبچه مردم میافتی؟ که با بی تدبیری جنابعالی وکابینه بی خاصیتت مردم رابه تباهی کشیدی خداازت نگذره ماکه ازحق خود در مورد این کوتاهی شخص شما گذشت نمیک نیم.

 • ناشناس ارسالی در

  حسنی به مکتب نمی‌رفت...

 • ناشناس ارسالی در

  دروغگوترین رئیس جمهوردنیاوخائن به ملت عز یزایران.خداوندبدترین مرگ رانثارروحانی وا طرافیانش بکندالبته حسن فریدون یک انگلیسی خائن.خدالعنتت کنه ملت دارن جون میدن وتو هاهامیخندی.مرگ برخائن به ملت.مرگ برفریدو ن خائن وطن فروش وانگلیسی کثیف

 • سجادروزرخ ارسالی در

  دیگه از کی قرض کنیم،چرا مارا محتاج میکنی د،من دوتا بچه کوچک دارم هیچ پس اندازم ند ارم،کارم با ماشینه،خدا ازتون نگذره

 • ساسان ارسالی در

  جناب رئیس جمهور حالا که ب این نتیجه رسید ید لطفآ مایحتاج خانواده ها و رفاه نسبی آ نانرا تا یکماه تآمین کنید در ضمن باید قم روزهای اول قرنطینه کامل میشد

 • سجادروزرخ ارسالی در

  چرا مارا اذیت میکنید ما شغل آزاد چیکار ک نیم چه غلطی بکنیم جواب بچه هامون چی بدیم

 • مجید ارسالی در

  سلام.اگه تعطیل بشه ماکارگرهاي ساختمانی ر وزمزد زندگی میکنیم چه خاکی بسرکنيم

 • حامد ارسالی در

  من موندم خدایی که اینها بما یاد دادن و ا ز راه امامان دم زدن و گفتند..بیت المالی که گفتن مال مردم عه..حق مردم و حرامه...ا ز بهشت و جهنم دم میزنن و که میگن هس..... ولی الان خودشان نشستن رو بیت المالی که میگن حرامه و خدایی که خودشان الان انکار خدا هستن و راه امامی که گفتن الان خودشان در همان راه حق مردم رو چپاول میکنن و بی نیاز از مال دنیا هستن و...

 • ناشناس ارسالی در

  مردم مث من الان وضعه اینهارو میبینن و ظل می که در حق مردم میکنن و خدارو انکار کر دن... منه بدبخت چطور به خدای اینها و بهش ت و جهنم این آقایی که مملکت رو ویران کرد ه رو باور کنم؟

 • ناشناس ارسالی در

  ما کارمندای بانک مگه آدم نیستیم یعنی چی یک سوم برن سرکار،،، بازم مردم میان بیرون دیگه،،،، خودشونو مسخره کردن،،،، انگار م ا کرونا نمیگیریم،،، اینهمه مرگ و میرو کی ه جواب بده

 • ناشناس ارسالی در

  آیاازمفت خوران نظام کسی توسط کرونا مرده

 • ناشناس ارسالی در

  حسن جان مادرت پرایدو ارزون کن تا ی 405 بخرم 😜
  آخه ای چ وضعیه

 • ناشناس ارسالی در

  خجالت هم خوب چیزیه یه میلیون کرونایی داد ن دارن از یارانه کم میکنند اگه تعطیل بشه کارگرها چی میخورند مرده شور همه تون رو ببره

 • بدبختو آواره ارسالی در

  ای چ وضعشع
  چرا رو قیمتا هیچ نظارتی نیست
  بخدا دیگه برام مهم نیست زنده باشم یا نه
  توسن 25سالگی بدون هیچ امیدی دارم روزمو شب میکنم
  چشام خشک شد بسکی منتظر موندم قیمت دلار بیاد پایین
  جلوی حقوق های نجومی ،وامهای بی حساب کتاب با سود صفر درصد رو بگیرید
  بخدا با ی جنازه هیچ فرقی نداریم
  هر روز فاصلمون از آرزوهامون بیشتر میشه
  کشورای دیگه رو ول کنید
  بخدا ساییده شدیم زیر ای همه فشار

 • بابک ارسالی در

  سلام جناب آقای روحانی تکلیف من که کارگر روز مزد هستم وهمینطور امثال ما که با بدب ختی داریم معیشت زندگی وزن وبچه رو جور می کنیم چی میشه آخه چرا بفکر طبقه ضعیف جامع ه نیستید؟بخدا هرروز هزار بار میمیریم وزن ده میشیم آخردست هم شرمنده خانواده هستیم.

ارسال نظر