|
کدخبر: 126824

انتقاد رئیسی از اظهار ناتوانی مسئولان در حل مشکلات

رئیس قوه قضاییه گفت: اظهار عجز و سستی و کم‌کاری، دشمن را در جنگ اقتصادی گستاخ ‌تر می‌کند. مردم، اظهار عجز و القای ناتوانی در حل مشکلات را از مسئولان نمی‌پذیرند.

جامعه انتقاد رئیسی از اظهار ناتوانی مسئولان در حل مشکلات

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در جلسه امروز شورای‌عالی قوه قضاییه با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی، اظهارکرد: اربعین، پیام پیروزی جریان مقاومت بر سازش و تسلیم در مقابل دشمن است.

وی تصریح کرد: جنگ اقتصادی سال‌هاست که به کشور ما تحمیل شده است، اما آنچه جلوی قلدری‌های دشمن را می‌گیرد، اقتدار نشان دادن است؛ اظهار عجز و سستی و کم‌کاری، دشمن را در جنگ اقتصادی گستاخ تر می‌کند؛ مردم، اظهار عجز و القای ناتوانی در حل مشکلات را از مسئولان نمی‌پذیرند.

حجت‌الاسلام رئیسی، گفت: آنچه امیدآفرین است گره‌گشایی‌های واقعی و اجرایی از زندگی مردم است و رمز پیروزی ما، اقتدار نشان دادن است.

رئیس دستگاه قضا بیان کرد: برای کنترل نرخ کالاهای مصرفی مردم در بازار، وزیر محترم صمت نسبت به راه‌اندازی سامانه‌های شفافیت و شفاف‌سازی زنجیره تولید و تامین کالا تا توزیع و مصرف» آن، اقدام کند تا راه به روی دلالان و سوداگران و قاچاقچیان بسته شود.

وی با اشاره به در پیش بودن هفته نیروی انتظامی ضمن تجلیل از زحمات این مجموعه گفت: با اشرار و سارقین و زورگیرها که ایجاد ناامنی و رعب در دل زن و بچه مردم می‌کنند مقتدرانه برخورد کنید. دادستان‌ها هم مثل گذشته همکاری کنند؛ ارفاقات قانونی شامل اشرار جسور و سابقه‌دار نمی‌شود.

 

منبع: مهر
  • نوراله ارسالی در

    آقای رئیسی از ناتوانی مدیران در قوه مجریه سخن دانلود. نظارت بر دیوان عدالت که به صراحت به دفعات حق فروشی میکند بر عهده رییس قوه مجریه است؟

ارسال نظر