کدخبر: 102375

آخرین وضعیت محور‌های پر تردد (۱۴ خرداد ۹۹) + تصاویر

آخرین وضعیت تردد در جاده‌های برون شهری کشور از سنگینی بار تردد‌ها در برخی مسیر‌ها به ویژه در آزادراه قزوین_رشت خبر می‌دهند.

جامعه آخرین وضعیت محور‌های پر تردد (۱۴ خرداد ۹۹) + تصاویر

امروز چهاردهم خرداد هم زمان با آغاز تعطیلات رسمی، تعداد سفرهای برون شهری افزایش پیدا کرده و برخی از این محورها با تردد سنگین همراه شده است، یکی از این محورها، آزاد راه قزوین_رشت بوده که گرفتار بار ترافیکی سنگین شده است.

البته جای تذکر دارد که هم وطنان در روزهایی حساس کنونی با توجه به شیوع ویروس کرونا حدالامکان از سفرهای غیر ضروری برای کاهش شیوع این بیماری خودداری کنند و در صورت انجام سفرها، به نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های اعلامی توسط وزارت بهداشت، سفر کنند.

افزایش ۱۶.۵ درصدی ترددهای بین شهری در شبانه روز گذشته

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، درحال‌حاضر به‌استثنای محور‌های مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محور‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است. طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۶۹ ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱۶.۵ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۸ اوج تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که مسافران با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

تردد

محدودیت‌های تردد در محورهای مهم

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۳/۱۶ تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۱۷ از کرج (میدان امیرکبیر) به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۳/۱۶ تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۱۷ از مرزن آباد بسمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۳/۱۶ تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۱۷ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۳/۱۶ تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه مورخ ۹۹/۰۳/۱۷ از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

محورهای-پر-تردد

 

محورهای-پر-تردد-1

محورهای-پر-تردد-2

محورهای-پر-تردد-3

محورهای-پر-تردد--4

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر