|
کدخبر: 134458

وعده ترامپ برای انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا

روزنامه نیویورک تایمز نوشت: دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری امریکا به برخی مشاورانش گفته است که اگر پیروزی جو بایدن در انتخابات ۲۰۲۰ رسما تایید شود، مدت کوتاهی پس از آن برای شرکت در انتخابات ۲۰۲۴ میلادی اعلام آمادگی خواهم کرد.

بین‌الملل وعده ترامپ برای انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا

بر اساس این گزارش در حالی که برخی رسانه‌های خبری پیروزی جو بایدن در انتخابات جنجالی ۲۰۲۰ را اعلام کرده‌اند ولی ترامپ تاکنون حاضر به پذیرش شکست نشده است.

نیویورک تایمز افزود: ترامپ در نشست روز چهارشنبه در کاخ سفید با برخی مشاورانش صحبت کرده و در این نشست بسیاری از مشاورانش گفته‌اند که شانس تغییر نتیجه نهایی انتخابات ۲۰۲۰ بسیار پایین و کم است.

یک مشاور ترامپ گفت: او می‌داند که همه چیز تمام شده است.

برخی مشاوران و نزدیکان ترامپ گفته‌اند که او دیگر راهبرد مخالفت و رد نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را در ایالت‌های حساس و سرنوشت ساز دنبال نخواهد کرد و به جای آن امیدوار است که حمایت طرفدارانش را همچنان حفظ کند.

ترامپ و متحدانش دموکرات‌ها را به سرقت انتخابات نوامبر متهم کرده و شکایت‌های متعددی را در ایالت‌های مهم و کلیدی علیه روند برگزاری انتخابات و شمارش آرا مطرح کرده‌اند.

ترامپ به مشاورانش گفته است که اگر پیروزی بایدن رسما تایید شود، به طور جدی حضور در انتخابات ۲۰۲۴ میلادی را بررسی خواهد کرد.

نخستین بار وبگاه اکسیوس روز دوشنبه اعلام کرد که ترامپ در حال بررسی شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ است.

 

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر