|
کدخبر: 136942

ارزش سهام عدالت امروز چقدر شد؟

شاخص کل بورس تهران که دیروز حدود ۰.۵۶ درصد کاهش داشت و به محدوده یک‌میلیون و ۳۵۸ هزار واحد رسید، امروز در پایان معاملات، بازار سرمایه با رشد ۱۶ هزار و ۶۹۰ واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۳۷۵ هزار و ۵۳۸ واحد ایستاد. رشد شاخص کل بازار سهام در حالی است که در طول دو هفته گذشته به استثنا دیروز روند بازار سهام در تمام روزها صعودی بوده است.

بورس ارزش سهام عدالت امروز چقدر شد؟

شاخص بورس در ادامه روند صعودی، در سومین روز هفته نیز به روند افزایشی خود ادامه داد و امروز در پایان معاملات، بازار سرمایه با رشد ۱۶ هزار و ۶۹۰ واحدی معادل ۱.۲۳ درصد در ارتفاع یک میلیون و ۳۷۵ هزار و ۵۳۸ واحد ایستاد.

هم‌زمان با رشد ۱.۲۳ درصدی شاخص کل بازار سهام، ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی با رشد بیش از ۱.۵۴ درصدی همراه بود .

بنابراین گزارش در پایان معاملات امروز نمادهای شپنا، کگل، کچاد، شتران، وبملت بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. در پایان معاملات امروز نمادهای شستا، خودرو ، فملی، فولاد، وتجارت، شبندر  و سیتا  در صدر لیست نمادهای پربیینده بورس قرار داشتند.

افزایش ارزش سهام عدالت با رشد شاخص بورس

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

 ارزش سهام عدالت نیز همسو با صعود شاخص کل بورس، افزایش یافت.

کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن‌ها ۵۳۲ هزار تومان است در پایان معاملات امروز دوشنبه ۳ آذر ارزش سهام عدالتشان به  ۱۰ میلیون و ۷۲۷ هزار و ۵۴۷ تومان رسید . ارزش این سهام معادل ۱.۵۱ درصد افزایش یافت که بر این اساس طی معاملات امروز ۱۶۲ هزار و ۸۸۳ تومان سود عاید سهامداران شده است.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون و ۴۳۶ هزار و ۵۲۸ تومان رسیده است.

  • حمید ارسالی در

    سلام امکان واریز وجود دارد چه زمانی واریز میشود سود 06 درصد

ارسال نظر