|
کدخبر: 327844

قیمت بازار خودرو امروز ۹ خرداد مشخص شد / متقاضیان کوییک بخوانند

​قیمت خودرو در روز چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳، برای دومین روز متوالی بدون هیچ تغییری ادامه داشته است.

اقتصاد قیمت بازار خودرو امروز ۹ خرداد مشخص شد / متقاضیان کوییک بخوانند

قیمت خودروها در تمامی محصولات ثابت مانده و در ثبات کامل به سر می‌برند. این وضعیت طی دو هفته اخیر در بازار حکم‌فرما بوده و نشان‌دهنده استحکام نسبی بازار خودرو است. ثبات نرخ ارز دلار، به‌ عنوان مهم‌ترین متغیر موثر بر بازار خودرو، مهم‌ترین عامل تعمیق رکود در این بازار شناخته می‌شود. علاوه بر این، تقاضای موجود در بازار تقریبا در محدوده صفر قرار دارد.

بازار خودرو‌های داخلی و خارجی نسبت به روز‌های گذشته بدون تغییر گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی در دو روز متوالی بدون تغییر گزارش می‌شود. دنا پلاس (تیپ ۱) و دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) از محصولات محبوب شرکت ایران خودرو، هر کدام به‌ترتیب بدون تغییر نرخ نسبت به روز گذشته با قیمت‌های ۸۰۲ میلیون تومان و یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

پژو پارسTU۵ و پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما از دیگر محصولات پرطرفدار این شرکت، هر کدام به ترتیب با قیمت‌های ۶۴۱ میلیون تومان و ۹۹۵ میلیون تومان بدون هیچ تغییری معامله می‌شوند.

کوییک R اتوماتیک و ساینا S اتوماتیک از محصولات داخلی شرکت سایپا، به‌ترتیب با رقم‌های ۵۳۹ میلیون تومان و ۴۹۴ میلیون تومان با نرخ ثابت در بازار خرید می‌شوند.

شاهین اتوماتیکG از دیگر محصولات اقتصادی این شرکت بدون تغییر، ۸۲۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری شد.

خودرو-داخلی

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو‌های مونتاژی بدون نوسان گزارش می‌شوند. طوری که در این بازار خرید و فروشی انجام نمی‌شود.

رسپکت۲ از محصول مونتاژی بهمن موتور است که صبح امروز بدون تغییر با نرخ یک میلیارد و ۴۱۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

کی‌ام‌سی X۵ و جک J۴ از محصولات جذاب مونتاژی شرکت کرمان موتور، به‌ترتیب از ابتدای امروز به قیمت‌های یک میلیارد و ۷۳۵ و ۸۲۵ میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.

دیگنیتی پرایم و فیدلیتی (۷ نفره) در شمار محصولات لوکس و جذاب مونتاژی شرکت بهمن موتور، هر کدام به قیمت‌های یک میلیارد و ۸۹۵ میلیون تومان و یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان همانند سایر محصولات این شرکت بدون هیچ تغییر قیمتی نسبت به روزهای گذشته معامله می‌شود.

خودرو-خارجی

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها