|
کدخبر: 326772

ورود بیت کوین به بازار مسکن / شگفتی های این ارز دیجیتال تمامی ندارد

جموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۲۴ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۰۰ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۳.۷۸ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۵۷ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

اقتصاد ورود بیت کوین به بازار مسکن / شگفتی های این ارز دیجیتال تمامی ندارد

بعد از موفقیت آمیز راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله بیت‌کوین در بورس، شرکت‌هایی در هنگ‌کنگ شروع به توسعه محصول جدیدی کردند که بر پایه بیت‌کوین است و در آن، علاقه به تجارت و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال افزایش یافته است.

کنفرانس بیت‌کوین آسیا که به میزبانی هنگ کنگ توسط شرکت بیت‌کوین برگزار شد، علیرغم ممنوعیت این کشور در تجارت ارزهای دیجیتال، توجه افراد زیادی را از چین به خود جلب کرد و تقریبا ۵۵۰۰ شرکت‌کننده داشت که تخمین زده می‌شود نیمی از آنها از چین در این کنفرانس شرکت کردند.

دیوید بیلی، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل شرکت بیت‌کوین، علاقه شدید به کنفرانس را به راه‌اندازی اخیر صندوق‌های بیت‌کوین نقطه‌ای و راه‌اندازی پیش‌بینی شده صندوق‌های اتریوم نسبت داد.

این صندوق‌های جدید در هنگ‌کنگ که اشتراک‌های غیر نقدی را می‌پذیرند و امکان خرید با بیت‌کوین و اتریوم را فراهم می‌کنند، با استقبال مثبت سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال مواجه شده‌اند.

کریپتو نوشت، به گفته بیلی، توانایی استفاده از سهام صندوق به‌عنوان وثیقه برای وام‌ها ویژگی بسیار مهم برای سرمایه‌گذاران کریپتو است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۲۴ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۱.۰۰  درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۳.۷۸ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۵۷  درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳.۸ میلیارد دلار است که ۱۷.۱۴ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۴.۴۸ میلیارد دلار است که  ۱۰.۲۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۰ میلیارد دلار است که ۹۱.۳۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

دوج کوین شگفتی ساز شد  

روز گذشته وضعیت بازار ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته بسیار روند بهتری را برای خود به ثبت رسانده است. رمز ارز دوج کوین بعد از بیت کوین روند افزایش به خود گرفته و با اوج گیری ۹.۷۸ درصدی جهشی باورنکردنی را برای خود  به ثبت رسانده است. . رمز ارز دوج کوین  با نرخ ۰.۱۴۸۹  هزار دلار (۸,۸۱۹,۷۷۴ تومان) معامله می‌شود. ارزش کل بازار ۲۱,۶۶۴,۰۱۲,۷۵۰  دلار است و حجم معاملات ۲۴ ساعته گذشته این ارز دیجیتال ۱,۹۳۴,۸۲۸,۶۸۹ دلار بود.

در بازار ارز دیجیتال رمز ارز سولانا (solsna ) بعد از دوج کوین بیشترین افزایش قیمت را برای خود ثبت کرد.  رمز ارز سولانا (solsna) با نرخ ۱۴۳.۸هزار دلار (۸,۵۶۵,۶۲۶تومان) معامله می‌شود. ارزش کل بازار ۶۵,۶۸۰,۱۰۳,۰۵۳دلار است و حجم معاملات ۲۴ ساعته گذشته این ارز  دیجیتال  ۲,۴۲۱,۸۴۱,۷۷۵  دلار بود.

چه خبر از بازار ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته

اگر نگاهی به مهم‌ترین اخبار ۲۴ ساعته گذشته بازار ارزهای دیجیتال داشته باشیم، با اخبار مهمی رو به رو خواهیم شد که در ادامه به صورت تیتروار به این اخبار می‌پردازیم.

تون کوین رویای بیت کوین شدن در سر دارد 

در بازار ارز دیجیتال دیروز ۳ رمز ارز بیت کوین، تون کوین و بایننس کوین با افزایش قیمت جذاب بهترین عملکرد را ثبت کردند. اتریوم هم با رشد ۰.۴۸ درصدی در مدار افزایشی ماند. پیش بینی می شود بعد از رویداد هاوینگ قیمت ها روند صعودی به خود بگیرند

پیش بینی عجیب از قیمت این ارز دیجیتال / بیت کوین راه خود را به کاخ سفید پیدا می کند ؟

دیوید بیلی (David Bailey)، مدیرعامل مجله بیت‌کوین (Bitcoin Magazine)، از همکاری با کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ برای ایجاد یک دستور کار حامی ارزهای دیجیتال خبر داده است. این اقدام می‌تواند بر سیاست‌های آتی آمریکا در مورد دارایی‌های دیجیتال تأثیرگذار باشد.

رمز -ارز

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها