|
کدخبر: 326018

سیگنال گروسی به بازار سکه / طلا امروز چند شد؟

سکه‌بازان اعلام کرده‌اند که در روز جاری حفظ مرز ۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برای قیمت سکه بسیار حائز اهمیت است. آنها معتقدند که در صورتی که این مرز را حفظ کنند، احتمال ورود سکه به بازار داخلی با قیمت ۴۲ میلیون تومان وجود دارد.

اقتصاد سیگنال گروسی به بازار سکه / طلا امروز چند شد؟

در مورد تعطیلی روز گذشته، برخی معامله‌گران به احتمال رشد تقاضا اشاره کرده‌اند. آنها به خوشبینی درباره افزایش تقاضا نسبت به بازار ارز اشاره کرده‌اند. اما برخی دیگر معتقدند که بازار خبری شده است و در صورتی که تتر و دلار در معاملات روز یکشنبه کاهش قیمت داشته باشند، این اتفاق می‌تواند باعث ضعیف شدن قدرت سکه شود.

بررسی‌ها نشان می‌دهد سکه‌بازان امروز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه در حالی فعالیت کاری خود را آغاز خواهند کرد که روز شنبه بازار سکه به دلیل شهادت امام جعفر صادق نیمه تعطیل بود. با این حال در  در معاملات نقدی دو روز قبل آرایش صعودی به خود گرفت. در همین رابطه و بر اساس آنچه که سایت اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرده قیمت هر قطعه سکه امامی در روز پنجشنبه هفته قبل با رشد ۳۰۰ هزارتومانی حدود ۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد. 

پیش بینی قیمت سکه امروز ۱۶اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسان صعودی سکه امامی در شرایطی بود که در هفته‌های اخیر بازار طلای کشور شاهد اعتراض فعالان این صنف نسبت به الزام ثبت صورت‌حساب‌های خود در سامانه‌های دولتی بود. همچنین شنیده‌ها از کف بازار حکایت از  اعتصاب و ممانعت معامله‌گران از فروش طلا داشت. 

در مجموع  در روز جاری مرز ۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برای سکه مهم است و در صورتی که آن را حفظ کند، احتمال ورود این فلز گران‌بهای داخلی به کانال ۴۲ میلیون تومان وجود دارد. در غیر این صورت اگر این مرز از دست برود در گام اول، عقب‌نشینی تا نیمه کانال ۴۱ میلیون تومان و در گام دوم، تا کف کانال یاد شده محتمل است.

قیمت اونس طلا امروز

هر اونس طلا، امروز به ۲,۳۰۲ (دو هزار و سیصد و دو) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، بدون تغییر است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۲,۳۰۲ ۰ ۰ 08:15
۲,۳۰۲ ۰ ۰ روز قبل
۲,۳۰۲ -۱۷ -۰.۷۴ ۲ روز پیش

 

 

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت  طلا پایین آمد و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۳,۳۸۶,۴۰۰ (سه میلیون و سیصد و هشتاد و شش هزار و چهارصد ) تومان رسید که نسبت به ۳ روز پیش، کاهش ۲.۱۳ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۳,۳۸۶,۴۰۰ -۷۱,۸۰۰ -۲.۱۳ 10:12
۳,۴۵۸,۲۰۰ ۱۴,۱۰۰ ۰.۴ ۳ روز پیش
۳,۴۴۴,۱۰۰ ۴,۱۰۰ ۰.۱۱ ۴ روز پیش

آخرین نرخ مثقال طلا ۱۸ عیار

همچنین هر مثقال طلا ۱۸ عیار با کاهش ۲.۱۲ درصدی نسبت به ۳ روز پیش، ۱۴,۶۶۹,۰۰۰ (چهارده میلیون و ششصد و شصت و نه هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ سکه امامی

قیمت سکه امامی به ۴۱,۸۰۰,۰۰۰ (چهل و یک میلیون و هشتصد هزار) تومان رسید که نسبت به ۳ روز پیش، بدون تغییر است.

 
جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه امامی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴۱,۸۰۰,۰۰۰ ۰ ۰ 10:03
۴۱,۸۰۰,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰ ۰.۷۱ ۳ روز پیش
۴۱,۵۰۰,۰۰۰ -۳۰۰,۰۰۰ -۰.۷۳ ۴ روز پیش

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها