|
کدخبر: 324403

خرید خودرو / بازار خودرو / قیمت خودرو

شرایط خرید این محصول ایران خودرو اعلام شد + جزئیات

برای متقاضیان گروه دنا بهار ۱۴۰۳، شرایط انتخاب و واریز مجدد وجه به تعداد محدود در سامانه یکپارچه ایجاد شده است.

اقتصاد شرایط خرید این محصول ایران خودرو اعلام شد + جزئیات

درخواست‌کنندگان می‌توانند طی مدت ۱۰ روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت، با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir، وجه خود را واریز کنند.

زمان فعال‌سازی این بخشنامه بر روی سایت esale.ikco.ir بعد از ارسال پیامک از سوی ایران‌خودرو خواهد بود.

۱- کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو (متقاضیان عادی) در خصوص متقاضیان این بخشنامه لازم‌الاجرا خواهد بود.

۲- برنامه فروش‌های پیش‌فروش ارائه شده در جدول مشمول مصوبه ۴۷۳ شورای رقابت بوده و در صورت افزایش نرخ محصول در زمان تحویل، بخش معادل پیش پرداخت مشمول افزایش نرخ نمی‌شود.    

دنا پلاس توربو ۶ دنده دستی از همان پیشرانه ۱.۷ لیتری با نام TC7 استفاده می‌کند که در مدل‌های ۵ دنده دستی مورد استفاده قرار گرفته و مجهز به سیستم زمان‌بندی متغیر سوپاپ‌های ورودی (CVVT) است. یکی از مزایای این خودرو، استفاده از جعبه دنده دستی ۶ سرعته است که عملکرد خودرو را بهبود می‌بخشد. همچنین، استاندارد آلایندگی دنا پلاس جدید از یورو ۴ به یورو ۵ ارتقا یافته است.

ایران خودرو در آینده قصد دارد موتور TC7 پلاس را زیر کاپوت دنا پلاس توربو قرار دهد که به فناوری‌های پمپ روغن متغیر و DVVT مجهز خواهد بود. حداکثر قدرت پیشرانه توربو جدید به ۱۶۳ اسب بخار و گشتاور آن ۲۴۵ نیوتن متر می‌رسد که به ترتیب ۱۳ اسب بخار و ۳۰ نیوتن متر بیشتر از موتور دنا پلاس توربو فعلی است.

پیش فروش خودرو یک فرصت عالی برای خریداران است که می‌خواهند یک خودرو جدید را به قیمت مناسب تهیه کنند. در این رویداد، شرکت‌های خودروسازی معمولاً اقدام به پیش فروش مدل‌های جدید یا موجود خود می‌نمایند. این اقدام معمولاً با تخفیف‌های ویژه و شرایط پرداخت مناسب همراه است که می‌تواند برای خریداران جذاب باشد. از آنجایی که پیش فروش معمولاً به مدت محدودی انجام می‌شود، افراد علاقمند باید به موقع اقدام به خرید نمایند تا از این فرصت استفاده کنند.

 

فروش-دنا

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها