|
کدخبر: 319978

فروش بلیت/جشنواره فیلم فجر/بلیت سینما

قیمت بلیت های جشنواره موسیقی اعلام شد/کدام کنسرت ها رایگان هستند؟

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر شامل ۸۱ اجرای موسیقی بود که فروش بلیت‌های آن با تفاوت قیمت ۳۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان نسبت به اجراهای خارج از جشنواره انجام می‌شد.

اقتصاد قیمت بلیت های جشنواره موسیقی اعلام شد/کدام کنسرت ها رایگان هستند؟

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، در هشت بخش با ۸۱ اجرای موسیقی به مدت پنج شب از دوشنبه ۲۳ بهمن تا جمعه ۲۷ بهمن برگزار می‌شود.

‌در این دوره از جشنواره کنسرت‌ها در بخش‌های مختلفی از جمله نواحی، بین‌الملل، دستگاهی، ارکسترال، بانوان، کودک و نوجوان، پاپ و سرود برگزار می‌شوند که در بین آنها تنها بخش سرود بدون بلیت‌فروشی و به صورت رایگان در سالن کوشک هنر برگزار خواهد شد.

عمدتا بلیت‌فروشی اجراهای پاپ در شرایط عادی تا سقف ۸۰۰ هزار تومان (۷۹۰) صورت می‌گیرد و اجراهایی که در تالارهای وحدت و رودکی برگزار می‌شوند، تا سقف ۴۰۰ و ۳۲۰ هزار تومان بلیت‌های خود را به فروش می‌رسانند؛ اما اکنون در جشنواره موسیقی فجر که گران‌ترین بخش آن موسیقی پاپ است و اجراها در دو سالن میلاد نمایشگاه و فرهنگسرای بهمن روی صحنه می‌روند، بلیت فروشی از ۹۵ هزار تومان تا سقف ۴۹۵ هزار تومان صورت می‌گیرد.

بلیت‌فروشی بخش دیگری مانند بانوان که پنج کنسرت در تالار وحدت به آن اختصاص داده شده است، از ۱۰۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود.

بخش بین‌الملل که اجراهای آن در دو سالن وحدت و رودکی برگزار می‌شوند، بلیت فروشی با اختلاف قیمتی ۱۰۰ هزار تومانی به واسطه ظرفیت جمعیتی هر دو سالن صورت می‌گیرد؛ به این صورت که بلیت اجراهای تالار وحدت از ۱۰۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان و تالار رودکی از ۱۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

سایر اجراهای تالار وحدت و تالار رودکی نیز قیمت‌گذاری مشابهی خواهند داشت؛ یعنی بلیت اجراهای تالار وحدت از ۱۰۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان و بلیت‌های تالار رودکی از ۱۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.

بلیت فروشی در سالن‌های سوره حوزه هنری و فرهنگسرای ارسباران نیز از ۱۰۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان است.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت‌های جشنواره نیز می‌توانند به آدرس www.fajr39.com مراجعه کنند.

اختتامیه جشنواره نیز روز شنبه ۲۸ بهمن‌ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود.

یکی از مدیران میراث فرهنگی خواننده تیتراژ فیلم «پروین» شد.
محمدرضا ورزی در جدیدترین فعالیت خود پس از سال‌ها حضور در تلویزیون و ساخت آثاری درباره تاریخ معاصر ایران در دوره پهلوی به سراغ ساخت فیلمی درباره زندگی پروین اعتصامی رفته و محمدرضا شریفی‌نیا که در دهه اخیر از دوستان و همکاران نزدیک ورزی است تهیه‌کننده این فیلم شده است.

نکته قابل توجه در این فیلم، حضور سید حسین علوی مدیر کاخ موزه سعدآباد است که خوانندگی تیتراژ پایانی این اثر را عهده دار شده، اثری که بخش هایی از آن هم در موزه سعدآباد فیلمبرداری شده است.

فیلم پروین که شب گذشته در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر برای اصحاب رسانه به نمایش درآمد، محصول مشترک بنیاد سینمایی فارابی و وزارت میراث فرهنگی و گردشگری است.

/tags/فروش_بلیت

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها