|
کدخبر: 318065

حقوق معلمان / افزایش حقوق / حقوق فرهنگیان

خبری خوش برای این افراد / حقوق و معوقات باهم پرداخت میشود

معاون وزارت آموزش و پرورش از پرداخت حقوق دی ماه معلمان به همراه معوقات رتبه‌بندی خبر داد.

اقتصاد خبری خوش برای این افراد / حقوق و معوقات باهم پرداخت میشود

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان دی ۱۴۰۲ از My medu.ir امکان پذیر شده است و شما فرهنگیان گرامی برای مشاهده و دریافت فیش حقوقی فرهنگیان دی ۱۴۰۲باید در زمان واریز حقوق فرهنگیان به این سامانه مراجعه فرمایید. اما حقوق فرهنگیان کی واریز می شود؟ با افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۱۴۰۲ زمان واریز حقوق فرهنگیان دی ۱۴۰۲ هم منظم تر شده است.

مشاهده و دریافت فیش حقوقی فرهنگیان دی ۱۴۰۲

معاون وزارت آموزش و پرورش از پرداخت حقوق دی ماه معلمان به همراه معوقات رتبه‌بندی خبر داد.

آخرین مرحله اعتراضات رتبه‌ بندی معلمان در حال انجام است و تقریباً به تمام اعتراضات معلمان از سوی آموزش و پرورش پاسخ داده شده است.

با این حال ماه گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد که از عدم واریز معوقات رتبه‌بندی معلمان با حقوق دیماه خبر می‌داد.

در همین ارتباط علی فرهادی؛ معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن رد این شایعات گفت: با وجود محدودیت در منابع با دستور معاون اول رئیس جمهور و همکاری سازمان برنامه و بودجه حقوق دی ماه معلمان بسته شد.

وی افزود: در دی ماه آن دسته از معلمان جدیدالاستخدام و دانشجو معلمان ورودی مهر ۱۴۰۲ که احکام کارگزینی آنها صادر شده است، حقوق ماه‌‌های مهر، آبان و آذر و دی را نیز دریافت می‌کنند.

فرهادی گفت: طی تعامل سازنده میان سازمان برنامه و بودجه و وزارت آموزش و پرورش و مساعدت معاون اول رئیس جمهور مقرر شد معوقات اعتراضات رتبه‌بندی معلمان در سال ۱۴۰۲ پرداخت شود که جای تشکر از معاون اول رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه دارد.

وی گفت: تقریبا تمام اعتراضات رتبه‌بندی رسیدگی شده است و به جز عده‌ای معدود می توان گفت پرونده اعتراضات بسته شده است و تعداد اندک افراد باقی مانده در دی ماه تعیین تکلیف می‌شوند.

فرهادی خاطرنشان کرد: تلاش وزارت آموزش و پرورش و دولت سیزدهم این است که با حرکت در مدار قانون و نظم فضای حاکم بر آموزش و پرورش آرام و به دور از دغدغه خاطر معلمان باشد تا بتوانند دانش‌آموزانی خلاق و مبتکر تربیت کنند.

دریافت حکم حقوقی فرهنگیان بازنشسته

جهت مشاهده و دریافت حکم فرهنگیان پس از مراجعه به سامانه فیش حقوقی بازنشستگان به آدرس My.medu.ir ، به صفحه دریافت حکم حقوقی بازنشستگان فرهنگی وارد می شویم. در این قسمت پس از وارد کردن شماره های دفتر کل و شماره شناسنامه می توان حکم حقوقی را مشاهده کرد.

در صورت تمایل به ارسال حکم حقوقی به پست الکترونیکی ، می توان با وارد کردن آدرس الکترونیکی ، عملیات ارسال را انجام داد.

منبع: اندیشه معاصر
  • ناشناس ارسالی در

    ممنونیم بابت دروغ هایی که میدین
    د روغ پشت دروغ!!!! اگه راست میگین معوقات نیمه دوم سال ۱۴۰۰ رو پرداخت کنید..... دز دان دروغگووووووو

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها