|
کدخبر: 317998

بازار خودرو / قیمت خودرو / پژو ۲۰۷

شرایط ویژه ایران خودرو برای فروش پژو ۲۰۷

ایران خودرو در دور جدید عرضه محصولاتش ایده متفاوتی را برای ترغیب متقاضیان به خرید نقدی در دستورکار قرار داد.

اقتصاد شرایط ویژه ایران خودرو برای فروش پژو ۲۰۷

پیش‌فروش یا مرحله پیش ساخت در صنعت خودروسازی تأثیرات قابل توجهی بر بازار و صنعت دارد. در این مرحله، تولیدکنندگان با ارائه تخفیف‌ها و شرایط ویژه به مشتریان در مرحله اولیه تولید یک مدل خودرو، تقاضا را افزایش می‌دهند. این اقدام می‌تواند احساس فوری برای خرید در مشتریان ایجاد کند و باعث جلب مشتریان جدید شود. همچنین، با تسهیل فرآیند تولید و توزیع، می‌تواند به بهبود عملکرد کسب و کار کمک کند.

علاوه بر این، پیش‌فروش رقابت بین تولیدکنندگان را تشدید می‌کند و می‌تواند در مقابل چالش‌های اقتصادی به عنوان یک راهکار استراتژیک عمل کند. این اقدام می‌تواند باعث ایجاد رقابت سالم و بهبود کیفیت و قیمت محصولات شود. همچنین، بازار خریداران را به سمت محصولات جدید و نوآورانه سوق می‌دهد.

در نتیجه، پیش‌فروش یا مرحله پیش ساخت در صنعت خودروسازی تأثیرات بسیار مهمی بر بازار و صنعت دارد و می‌تواند بهبود و رشد صنعت خودروسازی را تسهیل کند.

ایران خودرو در دور جدید عرضه محصولاتش ایده متفاوتی را برای ترغیب متقاضیان به خرید نقدی در دستورکار قرار داد.

آبی های جاده مخصوص برای متقاضیانی که خودروی پژو ۲۰۷ با سقف شیشه ای و گیربکس اتوماتیک را  انتخاب کرده بودند و موعد تحویل خودروی آنها زمستان ۱۴۰۲ اعلام شده بود، دو مسیر متفاوت عرضه را در نظر گرفتند.

مسیر اول فروش فوق العاده است. متقاضیان در این نوع از فروش کل مبلغ را به حساب آبی های جاده مخصوص واریز می کنند و ایران خودرویی ها هم تعهد می دهند که طی ۹۰ روز کاری آینده از واریز  مبلغ، خودرو را تحویل دهند.

آپشن انتخاب خودرو با رنگ های متنوع در دسترس متقاضیان خرید نقدی قرار دارد.

متقاضیان حاضر در طرح فروش فوق العاده پژو ۲۰۷ با سقف شیشه ای و گیربکس اتوماتیک می توانند این خودرو را با رنگ های سفید، مشکی، آبنوس، خاکستری، نقره ای تیتانیوم، آبی کاسپین و نقره ای تحویل بگیرند.

قیمت این خودرو در فروش فوق العاده با توجه به اینکه این محصول پسوند ارتقایافته را یدک می کشد حدود ۶۰۳ میلیون تومان اعلام شده است.

اما مسیر دیگر پیش فروش است. متقاضیان در پیش فروش نصف مبلغ یاد شده یعنی حول و حوش ۳۰۱ میلیون تومان را واریز می کنند و می توانند خودروی خود را اردیبهشت ۱۴۰۳ تحویل بگیرند. ایران خودرویی ها پژو ۲۰۷ با سقف شیشه ای و گیربکس اتوماتیک را در بازه تحویل ذکر شده تنها با رنگ سفید عرضه می کنند.

بنابراین دیگر از تنوع رنگی برای عرضه به صودت پیش فروش خبری نیست.

به نظر می رسد مدیران ایران خودرو بعد از به کما رفتن ایده فروش بخشی از محصولات با قیمت حاشیه بازار تلاش می کنند تا با توجه به نزدیک شدن به پایان سال به هر نحو ممکن  نقدینگی بیشتری جذب کنند. فروش خودرو به صورت فوق العاده با رنگ های متنوع یکی از ایده های آنها است.

متقاضیان واجد شرایط فرصت دارند تا ۳۰ دی امسال نسبت به انتخاب طرح خرید مورد نظر خود اقدام کنند.

منبع: تیترکوتاه

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها