|
کدخبر: 316199

بازار ارزهای دیجیتال | بازار میم کوین | بازار رمزارز

لیست شدن توکن بانک توسط صرافی های بزرگ / افزایش قیمت در راه است؟

پذیرش توکن بانک (BONK) توسط برخی از صرافی‌های برجسته رونقی به تمایلات معامله‌گران و سرمایه‌گذاران در اکوسیستم ارزهای دیجیتالی در سطح جهانی بخشیده است.

اقتصاد لیست شدن توکن بانک توسط صرافی های بزرگ / افزایش قیمت در راه است؟

این اطلاعیه که با سرعت در میان بازار ارزهای دیجیتالی منتشر شد، موجی از حدس و گمان‌ها پیرامون آینده این توکن نوپای سولانایی را که در روزهای میانی کریسمس سال ۲۰۲۲ معرفی شده بود، به وجود آورد.

البته که لیست شدن بونک در چند صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در حین کاهش قیمت‌ رخ می‌دهد، اما بازار به اثرات و نتایج این موضوع می‌پردازد.

اخیراً میم کوین بانک هیجانات زیادی را برای سرمایه‌گذاران و بازار به ارمغان آورده که ناشی از رشدهای نجومی در ماه گذشته است. کراکن، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در سانفرانسیسکو، امروز بانک را لیست کرد.

قابل ذکر است که کراکن معامله BONK را با پیوند دادن آن به جفت‌ارزهای دلاری و یورویی آغاز نمود و حداقل اندازه سفارش را ۳۵۰۰۰۰ تعیین کرد.

در همین حال، کراکن به کاربران خود هشدار داد که این توکن را فقط در سولانا معامله کنند و معامله آن در سایر بلاکچین‌ها ممکن است منجر به ضرر احتمالی شود.

علاوه بر این، WazirX، یکی دیگر از صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، دیروز، ۲۲ دسامبر، BONK را در پلتفرم خود لیست کرد. همچنین بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال، لیست شدن BONK را در این ماه در پلتفرم خود اعلام کرده است.

بونک در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۷۷ درصد و در هفته گذشته ۲۴.۶۵ درصد کاهش داشت و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۸۳۳ دلار معامله می‌شود.

با این حال، در مقایسه با افزایش ماهانه ۳۲۱.۸۲ درصدی، افت فعلی قیمتی گمانه‌زنی‌ها را در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال برانگیخته است. با ایجاد حمایت صرافی‌ها از معاملات این میم کوین، انتظار می‌رود قیمت BONK به زودی افزایش یابد.

 

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها