|
کدخبر: 308298

وزیر راه: ۳ فرزند دارم اما مشمول دریافت زمین رایگان نمی‌شوم!

وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که همه در رابطه با افزایش جمعیت کشور وظیفه دارند، گفت: وزارت راه و شهرسازی به‌عنوان دستگاه مسئول موظف به تامین مشوق‌های قانونی افزایش جمعیت است.

اقتصاد وزیر راه: ۳ فرزند دارم اما مشمول دریافت زمین رایگان نمی‌شوم!

مهرداد بذرپاش در جمع خبرنگاران با بیان این‌که تلاش‌ها باید این باشد که تورم در کشور کاهش یابد، اظهار کرد:‌ بایستی شاخص‌های اقتصادی بهبود یابد و تلاش‌ها در دولت، مجلس و سایر نهادها بهبود شاخص‌هاست.

وی ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی به‌عنوان دستگاه مسئول موظف به تامین مشوق‌های قانونی هستیم.

وی افزود:‌ طبیعتاً اصلاح و بهبود شاخص‌های کلان اقتصادی حتما در بحث افزایش جمعیت خواهد گذاشت. در کنار این موارد فرهنگ‌سازی اثر متفاوت‌تر دارد که باید همه نسبت به آن همت داشته باشیم تا بحرانی که کارشناسان به آن اذعان دارد، رفع شود.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: هر کسی که دلش برای ایران می‌تپد اذعان دارد که بحران جمعیت جدی است. اگر در آینده کشور ۲۰، ۳۰ سال آینده با جمعیت کمی مواجه شویم آسیب را همه می‌بینند.

بذرپاش یادآور یادآور شد: همه باید به افزایش جمعیت کمک کنند؛ کسی که صاحب قلم و تریبون است. افردای که حرفش را در جامعه قبول می‌کنند و دارای مسئولیت است باید در این مسئله کمک کنند تا چند سال آینده شرمنده آیندگان نشویم.

وی همچنین با اعلام این‌که دارای ۳ فرزند است، گفت: با توجه به این‌که تولد فرزندانم قبل از سال ۱۴۰۰ است، مشمول دریافت زمین رایگان نمی‌شوم.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...