|

بخوانید :

کدخبر: 273120

مزایای پرداخت حق بیمه سهم کارفرما

معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از اجرای طرح معافیت بیمه ای کارفرمایی در سال جاری با اجرای طرح کارورزی خبر داد.

اقتصاد مزایای پرداخت حق بیمه سهم کارفرما

معاون وزیرکار با اشاره به اینکه هدف از طراحی این سامانه اجرای دوره کارورزی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است گفت:  طرح کارورزی امکان و فرصتی برای آشنایی فارغ التحصیلان دانشگاهی با محیط کار محسوب می شود که نه تنها باعث افزایش قابلیت های آنان برای اشتغال در آینده می شود بلکه به کارورزان قدرت انتخاب بیشتری در انجام وظایف ارائه شده می دهد.

وی افزود: کلیه کارفرمایان درصورت به کارگیری و جذب مستقیم دانش آموخته دانشگاهی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر، می توانند از مزایای پرداخت حق بیمه سهم کارفرما به صورت کامل توسط دولت به مدت دو سال، بهره مند شوند.

 رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  بیان داشت: طول دوره کارورزی حداقل ۴ ماه و حداکثر ۶ ماه برای هر کارورز متناسب با ظرفیت بنگاه واستانداردهای آموزشی مهارت تعیین می گردد .

متقاضیان به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه به سامانه ملی کارورزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی https://karvarzi.mcls.gov.ir/ مراجعه نمائید.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...