|

بخوانید :

کدخبر: 255406

شکر از امروز ارزان شد

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی از توزیع شکر با نرخ مصوب هر کیلو ۱۶هزار و ۳۵۰ تومان برای مصرف‌کننده در خرده‌فروشی‌های سطح شهر خبر داد.

اقتصاد شکر از امروز ارزان شد

قاسمعلی حسنی در این باره اظهار کرد: به دلیل افزایش غیرمنطقی نرخ شکر در روزهای اخیر وزارت جهادکشاورزی به منظور تعدیل قیمت‌ها و اشباع بازار در قالب طرحی با عنوان رمضان حواله چند صد تن شکر را به اتحادیه بنکداران داده است.

وی ادامه داد: اعضای اتحادیه این حواله‌ها را به شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران تحویل داده‌اند و شکر مورد نیاز خود را دریافت کرده‌اند. این شکرها به شرکت‌های بسته‌بندی فرستاده شده و قرار است این شکرها در بسته‌های یک کیلوگرمی در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها توزیع شود.

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی اضافه کرد: وزارت جهادکشاورزی شکر را با نرخ هر کیلو ۱۲ هزار و ۵۳۵ تومان به اتحادیه تحویل داده که با احتساب هزینه‌های جانبی قرار است با نرخ هر کیلو ۱۶هزار و ۳۵۰ تومان به‌دست مصرف‌کننده برسد. یعنی همان قیمتی که سازمان حمایت مصوب کرده‌ است.

به گفته وی این طرح باید ادامه‌دار باشد و وزارت جهادکشاورزی حواله‌های بیشتری صادر کند تا با توزیع شکر با نرخ مصوب بازار شکر به ثبات برسد.

 

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...